Kung-fu style!
álefujkyhnustotok
Jak ve starém Řecku.
Hraje kromě Ovečky a mě ještě někdo v A kategorii nebo tu máme jen samé B?
Co bych viděl v zrcadle z Erisedu?
Hezky taky dneska!
Už se to blíží
🤦hodila by se😜
Ostraváci by měli radost
Na 3 řádky! Dobře já!
Takové jednoduché slovo a tak mě potrápilo...
Jak prosté, milý Watsone 😷💉💊🩺🩻🏥
Mám clonu na mozku :( fňuk
Zase takové sprosté slovo!
Mám dobré startovací slovo! 🏁
Hezky pěkně!
Až mi na to přijdou tak budu...
Život je zábava.
Musím se víc dívat okolo
Dlouho hořela, dlouho.
Noční Duha je rekordmanka 🥳🍀
Milimetre schádzali! 🤦♂️
Tohle jsem už dal jen kombinací a pokus omyl
Damiáne, já jsem tak ráda, že už to nemusím zadávat ručně! Když jsem úplně vyšťavená 😁Děkuju, děkuju, děkuju!
Včera to nepomohlo, tak dnes je nápověda: Kančí kýta! 🐗
Před posledním řádkem jsem dřepěla a vymýšlela něco jiného ne tak sprostého! 😄
ááááá😍
Tlupa
superfujky
Pondělí, takže na π 😏
oujééééé
To je ale debilní slovo 🤦
To jsou nekdy slova, vážně 🤪
Už jsem myslela, že to projedu 😳
Nehážu.
Borci hrajou na samé zelené! 🟩
Jak příznačné pro mě. Začínat svým jménem a končit téměř příjmením 😅
Jelito
Nechci o tom mluvit. Ale může za to šumavský vzduch😜
Kde mám svou svatozář? 😇
ništa
No proč to furt hraju, řekněte?😶
Mistři 💪🤗
Dneska vyrovnaný výkon s Lucajdou, ukazují jí to ve formuláři a ona to drze odeslala přede mnou! 🧐
Krátká poznámka. Poetická, pochopitelně.
Mohlo to být za 2-3 sekundy sakryš, kdybych to nenapsala blbě. Trošku mě to mrzí jakoby. Hodně! 😃
dnes to deset sekund vůbec nepsalo. Krám jeden elekritickej.🤨
debilní slovo
To byl fičák toto 🌬️
He he
Ohavné. Fašisti! Odmítám hádat taková slova. Utlačují mě.
HadejSlova.cz den 1238. [5/6] ⬜⬜⬜⬜⬜ ⬜⬜⬜🟩⬜ ⬜⬜⬜⬜⬜ ⬜🟩⬜⬜⬜ 🟩🟩🟩🟩🟩 #hadejSlova #den1238 #krok5 Čas: 0min 41s
Nejdůležitější věc na světě
Jako paprsek CRT obrazovky
blbec blbá slepá🤨
Komu se nelení, tomu se zelení 🟩
Aspoň ten tvar zase super
No dopr…
Bože, já su ale osel🤦.
Nástěnkář
Dneska to celkem odsejpalo!
Ostuda toto 🫣🫣😁
Jela jsem podle slov na středu, ale začala slovem chaos😇
Chci jet na Island!😜
Dnešní slovo je dozajista KLIKA
Nehraj, když spěcháš.
🤦
masacre
Do arény s Tebou na koridu, oléé 😅
ech
Uf.
čumte na drát! 4 kusy a všechno mimo. No kdo z vás to má?😁
No dopldele 😂
Blbý slova mě jdou. Jen to chce trošku zrychlit.🙄
šiš
nakonec jedno písmeno uvrhlo mne domů, do sklepení, kde už je jak koukám slušný mejdan.
už jsem se blížil.
Skoro by se mi chtělo říct: "jupiiii"😁, ale o kousíček to nevyšlo.🤷
Nástěnkář zapsal
shit!
Nehraj, kdyz máš v krvi🙈
Lampu sem!🏮
Všimli jste si, že čtvrtky tak nějak determinují týden? Dobrý čtvrtek = dobrý týden. No, tak tento to nebyl.
No konečně jsem to uhádla 🤗🤗😁
Přísahám, že jsem nepodváděl!
Se blbě začíná s jedním žlutým!
Tak jednoduchý a až na čtvrtý pokus... 🤦
Náhoda, nebo nehoda?
😤😤😤😤😤
Nebylo to už jednou?
yzyzyzyzyzyzyz krucinál
"Je těžké být debilem, protože konkurence je obrovská" Miroslav Horníček
To by mě fakt nenapadlo 🤷👀
No já su blbá, v tom stresu jsem to napsala nesprávně a ono to vzalo! Reklamace! 😃
Symetrie to je moje
A jéje🫢
🌷🪻🌼
Takové sprosťárny vycházejí!
Dneska teda zajímavé slovo, chce tím někdo něco snad naznačit?