Jela jsem podle slov na středu, ale začala slovem chaos😇
hmm, sakra, tak to je vejprask.
O fous!
ááááá😍
úpe mimo, úpe f píp
From hero, to zero 🤨
Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným
Proč já? Proč zrovna já?
Jestli tohle někdo uhodl pod minutu a šest pokusů, jistě podváděl.😎
hanba mě fackuje
SRPEN NIKDY ZNOVU
To se mně nikdy nemůže stát!🫢
Tak jsem se lekla toho prvního řádku, až jsem se komplet zasekla🤔😜
No, přesné!! 🤔😀
We must all face the choice between what is right and what is easy.
Těžká zimní bunda opraná a schovaná, takže ... zima skončila!
Dneska by to šlo 😏
To byla vyloženě výzva orlího drápu 🦅
😱
téměř shoda v potrubí
Tydlecty termity 🐜
sakra
Tak dneska mi to dalo pořádně zabrat 😅
Mám či nemám? 😀
To není slovo!
Hä?
Archu, ty bídáku!
Sobý hnusec
Dneska to bude tlačenka o první místo!
Nástěnkář
A pájím dobře. 😀
Taková smůla, taková veliká smůla!
Správné je pořadí podle počtu řádků.
Není nad to si říkat blbě písmenko, které mám dobře 😀
Sami sebe vaporizovat. Lákavá myšlenka.
Co, proč a jak - zelená fajfka ve výsledné tabulce??
Nedaří se a nedaří 😜
Na deset minut se mi zhasl monitor, než jsem si toho všimla! Fakt! 😀
Muška
Se smí dávát nápovědy do těch třech slov?! Aha!
Zajímavé
Takové retardované L se mi podařilo nakreslit, speciální font 😄
…věšák lze spravit.
Zas tolik možností platných!
Zásadně proti takovému slovu protestuji. Zásadně.
Vzdala jsem to.🤷
🐢
To je s dlouhým! Protestuju!
Noční Duha je rekordmanka 🥳🍀
Láska je slepá, ale sousedky nikdy!
Dali by mi úvěr na povinné ručení?🤔
Nápověda je bublifuk, opakuji - nápověda je bublifuk!
Dnes bylo extrémně možností, horší jak tipovat čísla do Sportky!
Čas si opět nepamatuji přesně.
Musel jsem odběhnout, no!
To byla rychlost dneska!
No tvl Luisi....
Všichni čurají.
Eee, dnes jsem to vzdala 😡
To vám byl takový fičák a Lucajda to dala o 1 s a 1 řádek dřív. Ts!
🧟
To si děláte (_._) s takovým slovem, ne? 😁
Dnes to na bednu nebude.🫠
Not great, not terrible 🤷♂️
TGACCRR
To dalo zabrat
hmmm🤨
Těžké slovo...
Ještě na konci jsem měl minimálně 3 možnosti. Tak ta to nebyla 😀
Jsem si myslel, že to je japonská tréninková dýka, tak nic no
Apríl!
Borci hrajou na samé zelené! 🟩
Jak poetické, když jsem dnes zkoumal FVE :D
Až budu mít v bance peněz jak želez, ou peněz jak želez, zajedu si lodí do Los Angeles.
A vůbec - druhý pokus o zapsání.
Úplně jsem se na tom třetím řádku zastavil, než jsem na to přišel!
Zapsal Nástěnkář
To možu kdykoli. Ale ve hře?!🙄🤫
To se nemohli normálně vyčůrat?
Tak dnes to bylo hodně lehké 😎
Tak co?
Hraji především na symetrii a design 😁
Takovej zásek 😱🤦
Zas tolik možností...
:-)
Pěkný obrázek mi vyšel 😁
Tolik možností na poslední pokus jsem snad ještě neměl...
Lampička here
Nejsem si jistá tím slovem 😇
He, jmelí se vyplatilo!
Když dospěla lenost k mozku, už je pozdě na rákosku. Jiří Žáček 😎
23s na 3 řádky a já budu čtvrtá? Jako fakt?
Hezká hra, skvělá slova na středu!
Liščí smyčku umím!
Vžum!
Na přechodu pro chodce, drtí tatra důchodce, drtí drtí drtí, důchodce se vrtí!