Jdu na sever, na sever a jdu na jih, na jih...
Temno
🤦
Bába!
že já blbec tu výzvu přijala 🤪
To jako fakt?
Ještěže nebyly tři.
Včera jsem vyhrál! Trvám na opakování ceremoniálu!
Koláčky a cigáro - bude dobře nastálo.
To je ale fikané slovo! 🥬
Coby abstinent jsem dnes opravdu znevýhodněna!
Nemám, neznám🤷🏻♀️
😗
Toto neni spam!
dnes to deset sekund vůbec nepsalo. Krám jeden elekritickej.🤨
🐢
Abyste nezappomněli, že existuju
chyběl mi řádek, odpor, zápor... už by to vyšlo :-)
Jsem to tam nasypal jak Rambo!
Mohlo to být už na 2. řádku, damn it!
To nevymyslíš😱
Kdo nemá splávné eLLLL je amatéLLLL
I já můžu mít někdy z pr**** kliku 😁
Nafta, do čeho ji naleji?
Ostraváci by měli radost
Zas tolik možností platných!
Vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Incredible me!
Za co odsoudili Feriho, za to bychom v ‘90 seděli všichni.
Tak dneska se mi opravdu zase zadařilo 🤦
Dneska prostě vylučovací metodou, protože to neznám!
Dnes jsem vykadil jedno z největších hovínek mého života. Za co si zasloužíte pochvalu Vy?
Zadal
Zapsal nástěnkář z Bsky
Fotbal
Už je srpen
Dnes je to p*******
Matouš 5:3-12 BKR Blahoslavení chudí duchem, nebo jejich jest království nebeské.
De to.😏
Nástěnkář
První tři řádky se nepočítají, že ne?😳😜
"Brány své věznice si nese každý člověk sobě" J. P. Sartre
Huh
Mraky možností 👀
ech
Sopel pofičí do kapesníku, poslední hry absolutně nepoužitelný hrome!
No tvl! 🤣🤣🤣
Ajajaj 🤦♀️
To je zas slovo
Tadleta AI
Výborná čevená paprika, mňam.
Moje nervy😜
Hezké slovo, potrápilo!
Život je zábava.
Říkám, že mám nejlepší počáteční slovo ever
TGACCRR
Čím dál tím líp 🤦🏻♀️
Tralala!
Pracuju na tom 😁
Za to kolik jsem vymyslela platných možností dostanu nějaké body navíc?🤪
Nešťourejte do bodování
Neptejte se na předposlední slovo 🤪
těsně vedle
🏇
Přesně vím, kde se stala chyba!
Všimli jste si, že čtvrtky tak nějak determinují týden? Dobrý čtvrtek = dobrý týden. No, tak tento to nebyl.
zatím všichni borci, snad ke mě někdo upadne
Důležité je umět využít všechny řádky a propojit všechny strany 😁
Hezká hra, skvělá slova na středu!
Tydlecty termity 🐜
Nenávidím počítání 12s za řádky! Zbyňku, za tohle budeš mít v pekle své místo 😇😆
Zas na tři řádky a bleskově, nechci se vás dotknout, ale kdo z vás to má? 🫣
Takové pěkné slovo jsem měl na druhý řádek a nebylo to!
Jsem debil
Uff, to byla fuška.
Peníze, furt jenom peníze. Každý kdo to uhádl v řádu nižších desítek vteřin je mamonář!
Nejhorší smrt je z vyděšení! 🦥
Tyhlety díly do spalovacího motoru!
Pondělí, takže na π 😏
Nehážu.
Stop the count! 🛑
Teda, vy jste ale srabi! Výběr středečních slov se vám nelíbil, ale všichni jste je odehráli. 🙈 To je houby rebelie!
Dnešní slovo je skutečně děs!
Dlouhá cesta...
Teď, v květnu?
zase tolik možností
Proč mi to tak trvalo? Protože ten stav neznám, no! 😈
Asi bude problém 😀
Dneska budu milá na Damiana.
Hezky pěkně!
tak zase jindy. Už jsem zase doma.
ZaplaťPámbůch
trefit to správné písmeno až na poslední pokus, aspoň tak
zase mimo😅
No to bych se posral!
Jsem první? Jsem!
Stejný čas jako Lucajda a přesto lepší 😈
z dnešního slova usuzuji, že
Pozor na boule!