Umírám 🙈
No tvl nářez
Čas si opět nepamatuji přesně.
Čtverec tuctu je veletucet
Vrrr
Ouuu, to bolí 🫢
Milujme mě a množme mě!
Chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi
Fňuk 😓
Zabitá hra… 🤷♂️
srát na to
Vyhrál jsem. Děkuji
Měl to bejt výprt!
Zas tolik možností a to jsem se na konci rozhodoval pořád ze 2 možných!
"Brány své věznice si nese každý člověk sobě" J. P. Sartre
Asi mi trefí! 😱😜
Nástěnkář
To by mě fakt nenapadlo 🤷👀
Hä?
To není možné, asi před hodinou jsem to slovo vzpomínal několikrát a teď mě tak potrápí!
Á sákryš. takže jako vždy🤣
D - potěšení je na mé straně. Q - ale kdeže. JS - to už se tak stává.
😴
Co k tomu? Třeba - sníh mi svědčí.
Dneska úplné zatmění! A přitom takové jednoduché slovo! 🌒
oujééééé
Makovice
Jsem zvědavý na ty diskuze zase 😁
Taková 🔶ovina 😂
Sopel pofičí do kapesníku, poslední hry absolutně nepoužitelný hrome!
🏇
🦾
Mistr Jmenovač, tak mě nazývají.
Ach ta nepozornost
Pfe
Tak dneska me to bavilo!
Veni, vidi, vici
Kapuca na hlavkě, prázdno v ní.
Nemám rád lidi.
Už je srpen
Tak dnes to bylo hodně lehké 😎
😘
s takovými slovy ať se jdou vycpat
Velká slovní zásoba se pozná hned! A samé zelené!
Tak ten tam nebyl
Úplná 🐙
Fakt jako kokotina na entou.
Pozor! Pozor! Dneska by to šlo 😁
Cože?
Zatrolený překlepy 🤪
Mám novou přezdívku: kulový blesk!
Už jsem myslela, že to projedu 😳
Zase na pět... 🤦😅
🙈
Celou dobu hádání jsem měla na mysli jen jedno slovo... BURÁK s Č na začátku🤣 pardon muselo to ven🤭
Poeticky prší
Co to? To zas bude řečí 😀
mimo jako vždy.
To byla solidní haluz!
Zabít, zabít, zabít, zabít, zabí*, zab**, za***, z****, *****
Eee, dnes jsem to vzdala 😡
Takové pěkné slovo jsem měl na druhý řádek a nebylo to!
Dlouho hořela, dlouho.
Datel je šplhavec a má dva vratiprsty.
Mám vás ráda a tak vám kreslím hezké obrázky!
Skoro by se mi chtělo říct: "jupiiii"😁, ale o kousíček to nevyšlo.🤷
Hezká výzva!
Těch mám
hmmm🤨
úpe mimo, úpe f píp
Těžké to dnes bolo, těžké.😁
Spadne ta žlutá do jamky nebo nespadne?
To já radši krása.
Předpoklady, předpoklady, předpoklady
No doprdele práce
super slova :)
🎼🎵🎶
To slovo se takhle nepíše.😝
Fuj!
Dnes naprosto bez chyby. Stála proti mně jen pravděpodobnost. 😎
To nepla! Lišky mají výhodu!
Říkám, že mám nejlepší počáteční slovo ever
Svině jedny🤨
Mám J!
Je smutné utěšovat se myšlenkou, že jiní jsou na tom hůř. (Oscar Wilde). Ale poteší to 😇 (Polulinky dodatek)
Dneska je to pěkná mozaika.
😍😍😍
Guma zkurvená!👿
To je ale debilní slovo 🤦
Na mě nečekaně rychlé 😀🤷
UPS😳🤷
upefpiči
Tmou
Navrhuji Antonína rituálně obětovat.
Damiáne, tohle je boží prostor pro luštitele! 😘
tohle by mě teda vůbec nenapadlo. Divím se, že vy to máte hned.
Jsem úplně zdravý jako rybička! Pochybujete? 🦈
Peklo