Na třetím jsem si už myslel, že to mám!
Proč já? Proč zrovna já?
Plno barev dneska!
Tak tohle slovo vymýšlel fakt exot.🤦🫢
Velice originální 🤭
Mám clonu na mozku :( fňuk
no to bylo zase celou dobu mezi kozy
Jsem si myslel, že to je japonská tréninková dýka, tak nic no
neskutečná náhoda todlecto
3407 ...
Nástěnkář
Nešťourejte do bodování
Tyhlety americké středeční výzvy!
Trošku vylepšené skóre 😁
Skoro by se mi chtělo říct: "jupiiii"😁, ale o kousíček to nevyšlo.🤷
Supr slovo ☝️
o seKundu! o tisíc naNoseKund!
Želvička
Už troubějí! 🎺
LOL ten předposlední řádek!
rozhozenej z voleb, no
Tak tu evidentně nemám 😀
Ona je středa? Aha, tak nic...
3× 5
Nafta, do čeho ji naleji?
Tarzani vpřed!
To je jako krámek bez K? 🤣🤔
Nejmíň 5 vteřin jsem ztratil hledáním “X”… 🙈
Oops
debil vole debil sem!
Dostal jsem z toho chuť na své oblíbené švestky! 🫐
Mám obrácený kurzor myši! 🖱️
Důležitá věc! Hlavně teď, když se lidi nudí! 😁
Zase samé zelené 💚🍏📗🟢🟩
Jo jinak vařím svíčkovou! 🍲
Dnes je to prosté, až sprostě prosté prostě 😁
Marshmallow, růžovo-bílé
Nemám rád lidi.
moje poznámky se nepromítají 📽️
Neostýchejte se mi nalít čistého vína.
I já můžu mít někdy z pr**** kliku 😁
Takové roztomilé zvířátko! 😄
No, přesné!! 🤔😀
Tohle vymyslet....dalo fakt práci 😁
Inu dobrá... Dá sa 😀
Dneska jsem to trefil pěkně!
Ach jo, můj život je evidentně více boj, nežli zábava 😅
.....
👍
God damn it, I'm thirsty now! 🍻
Diky, diky!
Uf! Teď všichni věcí co mám jako poslední slovo a jaké to pro mě bylo!
To je masakr poskládat to🤔
Tvl na včerejší hru jsem zapomněl...
Takovej zásek 😱🤦
Slepá jsem 🙈
Světu chybí lepší středeční slova 😁
Je smutné utěšovat se myšlenkou, že jiní jsou na tom hůř. (Oscar Wilde). Ale poteší to 😇 (Polulinky dodatek)
Milujte mě a množte mě!
Slovo dne: pučmidrát
Sami sebe vaporizovat. Lákavá myšlenka.
Oddech
Takové jednoduché slovo a tak mě potrápilo...
Těžké slovo...
Chtělo to o trochu víc štěstí...
úpe mimo, úpe f píp
haluz🐱
To bude tím, že nečachruju!
Nejhorší smrt je z vyděšení! 🦥
Drink a chipsy. Tvl 🤦🏻♀️
Lemur catta!
A pak že rodí jen ženy!
Za vše můžu já.
Ani ti nejmoudřejší nedohlédnou do všech konců.
byry
Fjů
Se blbě začíná s jedním žlutým!
Jak příznačné pro mě. Začínat svým jménem a končit téměř příjmením 😅
Arch - mrtvola.
To jsou slova! Kdo je asi vybíral? Noooo
Jedno slovo úplně k ničemu, jinak paráda! 💯
Hmmmmhm
tak jo
co si člověk sám nenachystá, to nemá
No tvl!🤨
Těžká zimní bunda opraná a schovaná, takže ... zima skončila!
Všechno je pičou ke zdi.
Arch - mrtvola 😤🤬
Koukám, že dneska si dost lidí namlelo držku! 🧐
Tak jsem schválně hrál pro Maurera na řádky, abych mu ukázal, že to taky umím! 😇
👨⚕️ > 🐦⬛
slepej
Komik mi šel mnohem líp… 🤷♂️
Nj, tam nechodím!
😪