To jsou mi ale manýry, taková slova.
Maminko a tatínku koupíme si bedýnku.
úúú
Krásně kvetou a voní šeříky.
R kurvaaa!
No co to je toto, všichni brečí v koutě? 😁
🏮jsem ještě neměla, snad mi ji nikdo nevyfoukne 😁
Úplná 🐙
Tyhlety americké středeční výzvy!
To jsem to ale zvojtil.
Uhašeno! 🚒🔥🧯💦🚿
co si člověk nenachystá sám, to nemá 😆
Soustředím se málo 🫢
Datel je šplhavec a má dva vratiprsty.
To jsem nečekal
🖖🏼
Nástěnkář
Nástěnkář si zdřímnul
Čím výš vzlétneme tím menší se zdáme těm, kteří nedovedou létat (Friedrich Nietzsche)
~ň~
Daskabáty
To je furt něco ...🤦
Vrrr
5× žlutá neasi!
Cože?
Pěkný obrázek mi vyšel 😁
náhoda jako kráva
Asi bude problém 😀
Transformeři by měli radost! 🤖
Hned jsem si vzpomněl na Asterixe!
Grrr 🤬
Po tom 3 denním programovacím maratónu, jsem spokojen
Sobý hnusec
🧟
No tvl! 😱🤦
Jen jdu okolo
Zatím moje nejhorší hra. Kdo vybíral ta slova?! 👽️
Na mě nečekaně rychlé 😀🤷
Vžuuuum! 🏎️
Moje nervy🫣
👍
Taky jsem se na to mohla vysrat, žejo 😂
Od desíti k pěti ☹️
Ten pátý řádek... bez komentáře!
o seKundu! o tisíc naNoseKund!
jsem debil
To se mně nikdy nemůže stát!🫢
Letiště pro mouchy 🪰
Kdybych nebyl debil, tak bych něco zdědil...😄
Jsem slušný kluk, proto mi to tak trvalo!
chjo
Děkuju, Páťo. Všichni jste bombastičtí! 😘
Neznám 😂
Dělejte si děti. ☝️😁
Do arény s Tebou na koridu, oléé 😅
Klasika, mnoho možností, naštěstí to klaplo na poslední pokus - a jen se zelenýma, heč! 🥰
To není fér! S krátkým "o" to nepla!🤐
Jsem stručná🤣
Dneska je to pěkná mozaika.
Dobře vybraná slova! 😎
Život je zábava.
3× 5
Jedná dvě, jedna dvě, trubka si jde pro tebe 😁
To se nemohli normálně vyčůrat?
😴
První tři řádky se nepočítají, že ne?😳😜
Jsem bohovsky nasratá! Vaše Lucie.
Tom má naději na bramboru. Nástěnkář 😄
A Greta mě liskne.
Na 2, Maurere, na 2! 😉
Tvl. Jsem trouba. Zase to bylo jen taktak.🤨
Mlčím.
Ízy
Jak má mít člověk nějakou motivaci?
podpis Nástěnkář
mezi kozy
Eh, škoda slov😒
Po druhém slově dneska výpadek...
vo chlup
Souboj :-)
Zas tolik možností platných!
Bez pomocného mi to vůbec nezapalovalo 🔥
Ízy 😀
Tak to teda ne
Takové retardované L se mi podařilo nakreslit, speciální font 😄
Skoro. Ještě to chtělo tak osm řádků a klaplo by to. Tyhle slova musí ladit nějakej nejazyk.
Taková sprostosť!😱
170716011622010515120512
Nástěnkář ... tadadapdap
Hezké ne?
Škoda toho pomalého spojení, mohlo to být minimálně o 50 % rychlejší! 🚅
Vzdala jsem to.🤷
To je zas slovo
Ano, lze dát 3x písmenko na špatnou pozici.
Drink a chipsy. Tvl 🤦🏻♀️
hrůza
Mám pocit dejà vu🤷😜
Willy Wonka
Dneska zajímavé slovo...