blbec blbá slepá🤨
No to byl nervák co je to za slovo a bylo to!
Skoro. Ještě to chtělo tak osm řádků a klaplo by to. Tyhle slova musí ladit nějakej nejazyk.
😤
Moje nervy☝️
D - potěšení je na mé straně. Q - ale kdeže. JS - to už se tak stává.
Tak tohle bylo fakt utrpení
Lalala-láá, lalala-láá
a já místo toho dal BĚLIT...
To byl fičák toto 🌬️
Mistr Jmenovač, tak mě nazývají.
Hezké slovo, potrápilo!
To byly ale blbý slova 🙈
Uff, to bylo vo fous😜
Lucerna here👍
Proč????
A dneska se dohodneme, že nebudeme napovídat, jo?
🫣
To vám byl takový fičák, že než jsem si uvařil ☕️ bylo hotovo!
HadejSlova.cz den 1238. [5/6] ⬜⬜⬜⬜⬜ ⬜⬜⬜🟩⬜ ⬜⬜⬜⬜⬜ ⬜🟩⬜⬜⬜ 🟩🟩🟩🟩🟩 #hadejSlova #den1238 #krok5 Čas: 0min 41s
Zase tolik možností, totok!
Dneska teda úplně zvesela koukám!
Zima, velká zima.
Baví se 🐢 a 🐌
🤦
chyběl mi řádek, odpor, zápor... už by to vyšlo :-)
to je zase pitschovina.
Damián je Bůh!
Tyhlety provokace před suchým únorem! 🍾
Nástěnkář. Na 1156. den to má Zbyňďa za 1 minutu 56 sekund. Neuvěřitelné.
Jsi šikovný, Dami🦄
Já blbec! 🙈
Nezapomněl! Třikrát sláva!
Umírám 🙈
Kdybych já tu školu nelajdal, kde já mohl bejt.
Krátký kompliment 😇
Samé trojky, heč!
Toto neni spam!
To je teda bl... totiž zajímavé slovo!
Nejsem si jistá tím slovem 😇
Klasika, mnoho možností, naštěstí to klaplo na poslední pokus - a jen se zelenýma, heč! 🥰
Kdybych nebyl debil, tak bych něco zdědil...😄
Nástěnkář
Letiště pro mouchy 🪰
Na třetí řádek, neasi!
On jak je čtvrtek, tak mi nedošlo, že je středa.
Šupitoprestopronto
Kohout z Bsky, vůlí Nástěnkáře zapsán.
Nenávidím počítání 12s za řádky! Zbyňku, za tohle budeš mít v pekle své místo 😇😆
Ano, lze dát 3x písmenko na špatnou pozici.
Nehraj, když spěcháš.
Ani ti nejmoudřejší nedohlédnou do všech konců.
Úplně peckovní slova
Takže vše v normálu. nikdy si nezvyknu na ty rozložený písmena.
šmankote
Včera jsem vyhrál! Trvám na opakování ceremoniálu!
To jsem ostuda 😒🫣
Plno barev dneska!
👋🏼 pondeli zacneme vtipem… Lékař před operací utěšuje pacienta: „To máte jedno, jak to dopadne. Za týden jste tak jako tak z nemocnice venku."
Sobý hnusec
Taková doba!
To byla solidní haluz!
Tvl. Jsem trouba. Zase to bylo jen taktak.🤨
Zase na pět... 🤦😅
Bye, bye 👋
Dík
Pfeeee
👋
Nápověda je bublifuk, opakuji - nápověda je bublifuk!
Dnešní (tj. 11. 5. 2024) ostružiny z LIDLu jsou naprosto luxusní. 💜👌
Jaj
Neostýchejte se mi nalít čistého vína.
Hm.
Kiš kiš. To mají někteří za ty hloupý řeči o žirafách.
To je ale divná ryba
🧟♀️
Nesundávej kalhoty,, když brod je ještě daleko.
Dneska to jde
Neptejte se mě na předposlední slovo, děkuji! 🙈
To mi dalo zabrat, čumím na to na předposledním řádku a nevidím to
Úplně temno dneska! ⬛️
Měl to bejt výprt!
I já můžu mít někdy z pr**** kliku 😁
Slepej jak patrona
Za to může ten moribundus!🤧
Že je to pondělí....
🇨🇿➕️
To nebude dobrý. Zákožka.
Ještě jednou děkuji 😘😁
sakravůl🫢
Dneska ofafrně!
🪼
To jste mi nemohli říct, že už je středa :-/
To co jsem tam chtěl dát to nebere!
Zas tolik možností platných! Ale zase mám jen zelené, heč! 💪
5× žlutá neasi!
Mohlo to být už na 2. řádku, damn it!
Vůbec mi to nemyslelo
Jo jinak vařím svíčkovou! 🍲
Au