Tak tentokrat byla středeční slova naprosto vynikající.
Zápis s chutí provedl Nástěnkář 😀
Damian je tabulek král!😘
Zas tolik možností 🤔
Tlupa
Není důležité vyhrát, ale pocit je to dobrý.😁
To zas bude v álejích nablito! 🤣
To byly ale blbý slova 🙈
😴
Ach jo Bobe!
Tak snad se mi to podařilo 😁
Tak to bylo hodně těsné...
Mistři 💪🤗
Já chci medaili🥇Hezký den, Damí
Já jsem věděla, že to páte slovo neprojde. Ale nedokázala jsem odolat.
Nepíchejte do mě!
hrozný sváteční slovo
A to by šlo!😍😜
Dnes ale nebyla 3 slova, nikde jsem si jich nevšimla .
✨
He, jmelí se vyplatilo!
Kung-fu style!
Nemám ho, tak to těžko zapsat.
Těsně vedle 🤦🙃
Vyvěsil jsem bílý fábor 🏳️
Jaj
Debilní slovo a mám za to, že už bylo. Musím udělat seznam všech slov, které kdy byly sehrány.
Jasně, že se to správně píše s dlouhým Ó 😃
Asi bych si měla dát voraz 🤦🏻♀️
From hero, to zero 🤨
Taková slova zásadně odmítám.
🏇
Dami a Duha jsou jedničky🫶
Je totok možný? Nad čím já tak dumala....🤔😳
😤
HadejSlova.cz den 1238. [5/6] ⬜⬜⬜⬜⬜ ⬜⬜⬜🟩⬜ ⬜⬜⬜⬜⬜ ⬜🟩⬜⬜⬜ 🟩🟩🟩🟩🟩 #hadejSlova #den1238 #krok5 Čas: 0min 41s
†
Kapuca na hlavkě, prázdno v ní.
Dnes je to prosté, až sprostě prosté prostě 😁
Tak dneska slova vybirat nebudu.
To jsou mi ale naschvály! 🤯
říkala jsem, že mám hlad
Jsem tatar 🙈🤣
Brum brum
chyběl mi řádek, odpor, zápor... už by to vyšlo :-)
Ten by mi ještě scházel.
ja pierdole
Ale že jsme se nasmáli.
Úplně jsem se na tom třetím řádku zastavil, než jsem na to přišel!
zatím všichni borci, snad ke mě někdo upadne
Inu dobrá... Dá sa 😀
Ten pátý řádek... bez komentáře!
Tak dnes to bylo přesně jedno z mých startovacích slov - takže sorry, za to fakt nemůžu...
hezky pěkně. Líbá se mě ten stabilní výkon mocinky
Dprč!😳
Dneska to bylo přesně to slovo!
Krásně kvetou a voní šeříky.
Skoro! To se počítá 😁😜
Plány revanšistů zhatí naši vepři boubelatí!
A to se na mě ještě mluvilo!
Uf.
Tak jak Vám dupou králíci?
Tož... Co k tomu říct 🤔
Hezky pěkně!
Dneska to bude tlačenka o první místo!
Sopel pofičí do kapesníku, poslední hry absolutně nepoužitelný hrome!
Milujte mě a množte mě!
Klasika, hodně možností, trefím se nakonec 😀
Tvl na včerejší hru jsem zapomněl...
To na mě neplatí! Já mám samé zelené! 💚
Tak ale dneska mě to namíchlo! Víc k tomu nemám!😆
Moje nervy😜
Haluz
Bohůšu, čurák sa neříká. Vždyť ja vím.
Arch - mrtvola.
To je teda bordel!
Tolik možností na poslední pokus jsem snad ještě neměl...
To já mám, ne že ne!
Nástěnkář
Dududu
Včera dogma, dneska tohle.
Na počátku bylo Slovo
Mlčím.
I přes proměnlivou geometrii lopatek to šlo dneska ztuha!
Tak co, budu nad býčkem?🤩
Který kujón to vymyslel?!?!🤔
No proč to furt hraju, řekněte?😶
Damík mě zas pokousal. A ten Maliit mi kecá do rozložení v prohlížeči. Hajzlík jeden.
Lámal jsem si hlavu, ale mám to na 2 řádky! 🏁
Peníze. Spousta peněz pro tebe. 👍
těsně vedle
?
Úplné '80
Toto je třeba poznámka, která se ukáže ve fialovém banneru.
tak blízko.... 😫😅
yeeeyy
Pfeeee
Nuda!
Konec dovolené
To byla ale vypečená hra!