Zadáno z nemachybu
Dneska vyrovnaný výkon s Lucajdou, ukazují jí to ve formuláři a ona to drze odeslala přede mnou! 🧐
hrozný sváteční slovo
Zatracený překlepy
Ano i ne, nástěnkář to rozsoudí.
fuj
Zase vedle
Zajímavé slovo
To bylo docela těžké slovo!
Nástěnkář ... tadadapdap
mám přehřátý mozek
Blbý slovo
Willy Wonka
Ten berlinský vzduch mi evidentně svědčí 😀
Kde mám tu virguli péro? 😁
Zas tolik možností platných! Ale zase mám jen zelené, heč! 💪
😋
Nástěnkář
Ještě na konci jsem měla hromadu možností
Dneska budu milá na Damiana.
A vůbec - druhý pokus o zapsání.
Super slovo!
Zabiju Damiana
Dnes to byl neúspěšný souboj se žlutými čtverečky, najít co nejvíce nesprávných slov se správnými písmeny. 🙈😭
Jaxe mi tohle podařilo na třetím řádku?! 🤣
Super
🙄
F1
Některé skvrny nejde vyčistit bez porušení podstaty látky. (Bohumil Hrabal)
Kombinační schopnosti, to je moje, vždycky najdu všechny možnost, než pak na jistotu trefím čistou 10 do černého! 😁
To jsou teda asociace🤦😁
Tučňáci like it!
Pane …!
„Nedělej jinému, co Ti nemilo! Jedině – že by se mu to líbilo!“ S.J. Lec
3 skoro stejné možnosti 🤦. Jen tak tak jsem trefila tu správnou.
Na 4, heč!
jsem debil
Říkejte mi blesku! ⚡️
debilní slovo
Děláš to báječně 😘😏
Dnešní slovo je vokno!
Populus tremuloides Všechno nejlepší tabulkám 🥳
Tipuju, že dneska bude hodně prohraných.
SRPEN NIKDY ZNOVU
To bude divení 😁
Tadáaaaa! 🏎️
Nástěnkář zapsal
Mám to s vámi kříž.😎
Tak tak!
jako obvykle
Kdo způsobil,,že i náčelník vydával tak zvrácené rozkazy? 🧐
Zelené jsou zelené
Ještě na konci jsem měl 2 validní možnosti! Ale aspoň to mám zas bez žlutých! 🟨🟩
To by šlo!😁
Já měl dneska vlčí mhu
pardon, zapomněla jsem, že je středa 😇
Magie je věda jako každá jiná. Chybějící článek v teorii všeho.
Moooc moc možností 😳
no to bylo zase celou dobu mezi kozy
Teda, vy jste ale srabi! Výběr středečních slov se vám nelíbil, ale všichni jste je odehráli. 🙈 To je houby rebelie!
Je to tam!
byry
Až mi bude zima!
Koláčky a cigáro - bude dobře nastálo.
Testuju formulář na novém webu muhehehe
😍😍😍
Amiane, Amiane, děkuji vám,svatý Damiáne!
Jednou k večeru šel z herny mladý hráč
Důl, to je díra v zemi - to vám nikdo nemůže vzít. 🕳️
Dneska to bylo fakt blbý slovo
No tvl! 🤣🤣🤣
👋🏼 pondeli zacneme vtipem… Lékař před operací utěšuje pacienta: „To máte jedno, jak to dopadne. Za týden jste tak jako tak z nemocnice venku."
Nešťourejte do bodování
🤦😫
Jsem uplný Thor!
Nj, tam nechodím!
Uf 🙂
hezky pěkně. Líbá se mě ten stabilní výkon mocinky
Chyba z nepozornosti, to je hned 🤦🏻♀️
🫠
Mlčím.
Ještě na konci jsem měl minimálně 3 možnosti. Tak ta to nebyla 😀
Sopel pofičí do kapesníku, poslední hry absolutně nepoužitelný hrome!
To je tak když spěchám a chci to stihnout před fotbalem, fix.
No to bych se posral!
170716011622010515120512
Blbá slova po sobě
Tarzani vpřed!
LOL ten předposlední řádek!
Opovažte se mi někdo vzít lampu! 🪔
Navy a stříbrná
Dneska někteří hádají sebe! 😂
Jsem to ale kůň, takhle dlouho s 4 písmeny na předposledním řádku...🫠
Je pondělí.
To je!
Mraky možností 👀