To se nemohli normálně vyčůrat?
Takových možností
No dopldele 😂
Blbec tupá slepá blbá
To byla doba než to naskočilo 😱
Áledopr
Pondělí, zase ponděli
hmmmm🫤
To jsem dal po haluzi
blbej začátek, náhodnej konec
Byl to boj
Pičovina dnes fakt už
Středeční výzva sucks
To je pěkný chyták!
Kapky v dešti
😪
Moje nervy😜
Vrrr
První dva se nepočícou, že ne?😜
A pájím dobře. 😀
To jsou teda asociace🤦😁
Zatracený překlepy!😡
Kdybych já tu školu nelajdal, kde já mohl bejt.
Oddech
Jako paprsek CRT obrazovky
Měl to bejt výprt!
Nástěnkář
Takhle to zapsat by mě v životě nenapadlo.
Do prkýnka 😭
Koukám, že včerejší výsledek jsem nezapsala 🙈
Ono už je nové slovo na další den! Nějak brzo!!!
By mě nenapadlo, že dneska hádáme žumpu! 😆
Který kujón to vymyslel?!?!🤔
Dnes naprosto bez chyby. Stála proti mně jen pravděpodobnost. 😎
Je to úzké!
Zajímavé slovo 🫃
🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑
To je teda bl... totiž zajímavé slovo!
🐄🐮
tvl, prášky 🙄
Jednou k večeru šel z herny mladý hráč
Vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Náčelníkův sen🤷
Tak na bednu to dnes nevypadá
"Brány své věznice si nese každý člověk sobě" J. P. Sartre
🎼🎵🎶
debilní slovo
Jsem zvědavý, jestli už se po těch letech naučili používat zaškrtávací tlačítko 😁
záludné slovo
Ano, lze dát 3x písmenko na špatnou pozici.
srát na to
Mistři 💪🤗
Arch - mrtvola.
Dneska nemám propojeny všechny strany 🤦
To se mně nikdy nemůže stát!🫢
Úplně jsem vyhořel 🫤
Jsem bohovsky nasratá! Vaše Lucie.
Dneska by flastenci měli radost 😈
Zadáno z nemachybu
Který blbec to slovo vymyslel? 🤯
🫣🤦
Mohlo to být za 2-3 sekundy sakryš, kdybych to nenapsala blbě. Trošku mě to mrzí jakoby. Hodně! 😃
Symetrie to je moje
Zase bez žlutých! 🟨🤩
Zas těch možností...
Ty možnosti...
Zas tolik možností...
dnes to deset sekund vůbec nepsalo. Krám jeden elekritickej.🤨
Dneska úplné zatmění! A přitom takové jednoduché slovo! 🌒
Nástěnkář zapsal
Žádná sláva!
Více píce republice.
Tak jako já stihnu dát za 29 s o 2 řádky víc než Lucajda, ale jsem za ní, jo? Ts! 😝
Mám rychlý mozek, ale pomalé prsty. ☹️
Pěkný obrázek mi vyšel 😁
😘
Norma. Prý norma.
Neostýchejte se mi nalít čistého vína.
ale to jsou nepěkná zlá slůvka toto
Kytky.
Ach jo
Tak se jmenuje ta místní pyromanka, baba jedna, dělá neplechu všude. 🤦🏻♀️
From hero, to zero 🤨
Ona je středa? Aha, tak nic...
Těch možností...
😋
Se zas po nějaké době nepovedlo...😱
Samé zelené, heč!
Dneska to je pěkně z ostra teda!
Tyhlety hry pro jednoho! 🐪
To je zase debilní slovo
Hrobníkovi z lopaty to je důvod zpívati.
Taková sprostosť!😱
Pozor! Pozor! Dneska by to šlo 😁
óóó to je nádhera!
🐌
Zase samé zelené 💚🍏📗🟢🟩