Docela mě to dnes zaskočilo
Vole lehni!
co si člověk sám nenachystá, to nemá
Já chci medaili🥇Hezký den, Damí
Kohout z Bsky, vůlí Nástěnkáře zapsán.
Zapsán zpětně z vůle Nástěnkářovi
Šedý
Zas tolik možností platných! Ale zase mám jen zelené, heč! 💪
hnus
Pondělí
Pro mou chybu, zapisuji Tomáše zpětně. Staň se vůle Nástěnkáře.
Sakrble!😳
Na 4, heč!
haluz🐱
pardon, zapomněla jsem, že je středa 😇
Do rici!
Ále sakradoprdele!🤣
wtf
No já su blbá, v tom stresu jsem to napsala nesprávně a ono to vzalo! Reklamace! 😃
Tadleta mytologie...
Ach jo
... půlnoc smrti hvězda mého obzoru ...
Dnes přijel tatínek z polepšovny, ale zuby netrhal.
Nenávidím počítání 12s za řádky! Zbyňku, za tohle budeš mít v pekle své místo 😇😆
Stejný čas jako Lucajda a přesto lepší 😈
Člověk si nevyndá lízátko s pusy a vůbec mu to pak nedojde! 🍭
Demokraticky nesouhlasím.
Jsem tatar 🙈🤣
Dneska by to šlo :-)
ale to jsou nepěkná zlá slůvka toto
Damián je Bůh!
Tvl🤨
Děkuju, Páťo. Všichni jste bombastičtí! 😘
Jejda.
Celá já 😁
Tak jo!
Rychlovka 😁😁
🤕
Mám novou přezdívku: kulový blesk!
Nešlo hádat jinak, bo jsem levák 😎
Tak tohle jsem netrefila. 🤪
Jsem zpět ☺️☺️
fak mi.☠️
Čím výš vzlétneme tím menší se zdáme těm, kteří nedovedou létat (Friedrich Nietzsche)
Dobrá slova, Damiane.
LOL ten předposlední řádek!
Ano, dnes vyhraju!
A tak moc jsem si chtěla zkusit středeční výzvu. No bylo to silnější než já.
Šmarjá 🙈
Nafta, do čeho ji naleji?
Názor, nádor, nábor… 🙈
Štastná 13
Tak tentokrat byla středeční slova naprosto vynikající.
Lampu sem!🏮
To byly ale blbý slova 🙈
Dneska to je ze starého webu výjimečně bez chyb. Asi páťulínek! 😁
To není slovo!
Tydlecty termity 🐜
Kde mám tu virguli péro? 😁
Zase písmenkové porno dnes.
Asi mi trefí! 😱😜
Ale no jo 😁
Toto je třeba poznámka, která se ukáže ve fialovém banneru.
Velká slovní zásoba se pozná hned! A samé zelené!
ještě 2 týdny prázdnin
Myslím, že to není české slovo. 😂😂😂
Proč to nebere slovo BĚHNY? 🤔
To není možné, asi před hodinou jsem to slovo vzpomínal několikrát a teď mě tak potrápí!
L* a* b*
tak tak
Maminko a tatínku koupíme si bedýnku.
Nástěnkář
Jako fakt jsem to včera prohrál úplně sám? To jsem tu jediný s tak dokonalou slovní zásobou? 😈
Sekl jsem se
Ten žlutý čtverec je škoda
No to byla ale fuška vám řeknu.
Žádná sláva!
Veni, vidi, vici
Eee, dnes jsem to vzdala 😡
Ještě na konci jsem měla hromadu možností
Prázdniny!
alekurvaskravoleblbej!😂🤣😅
To jsem dal po haluzi
To je zas slovo
dnes se mi rozsvítilo, žeby?
Semtam si taky ještě zahraji. Ještě musím vypilovat zobrazení v tabulkách.
Pábitel pábí.
Úplně jsem vyhořel 🫤
Nechci fajfku! 😱
Cibulové kroužky
Zu - gratuluji. Vytrvej.
Jsem se dočkal, slovo je moje jméno! 😁
Tak to se úplně nepovedlo 😜
Rozbalte červený koberec!🙂
dnes jsem to prováhala
Hádané slovo slušně reflektuje dnešní den.
😐️
ale notáák co ten řádek navíc tam
Jebat!
ništa