Polibte mě všichni moji posranou prdel. Hnidopišky obvzlážtě.
Soustředím se málo 🫢
Ex prezident USA by měl radost
o seKundu! o tisíc naNoseKund!
Jo jinak vařím svíčkovou! 🍲
To miluju, když na posledním řádku mám ještě tolik možností 😁
Shody do nebe
To si děláte (_._) s takovým slovem, ne? 😁
Čím dál tím líp 🤦🏻♀️
Hrál jsem omylem podle výzvy z minulého týdne, zmátl mě příspěvek na X
Kdybych nebyl debil, tak bych něco zdědil...😄
Damián má se mnou svatou trpělivost
Fakt jako kurvadrát tohle jsem měl dát o dva řádky dřív😁🫣
Takové zbytečné chyby🤦. To bude tou cestovní horečkou 🫢
Brum
Ízy
Pomalá je hlavička má, pomalá.
No toto 🤨
To je slovo do pranice!
Nejsem si jistá tím slovem 😇
Ka boom
To jsou mi ale manýry, taková slova.
Kobra nebo korba, jedno z toho.
Zima, velká zima.
To byl fičák toto 🌬️
To já jsem!
No do háje hnědýho
Tak pěkně to začalo 😱😳
Uff, to bylo vo fous😜
To je podraz totok!
Z komára somára 🤦. Nad čím já tak dlouho dumala ...
hihi
Jauvajs! 🟩
Říkejte mi blesku! ⚡️
Budoucnost patří aluminiu!
Neptejte se na předposlední slovo 🤪
☹️
Se smí dávát nápovědy do těch třech slov?! Aha!
Kde mám ty vařečky?
Inu....
Tak jsem schválně hrál pro Maurera na řádky, abych mu ukázal, že to taky umím! 😇
že já blbec tu výzvu přijala 🤪
Jsem bohovsky nasratá! Vaše Lucie.
Sobý hnusec
Mohlo to být za 2-3 sekundy sakryš, kdybych to nenapsala blbě. Trošku mě to mrzí jakoby. Hodně! 😃
Nástěnkář zapsal
HadejSlova.cz den 1113. [5/6] ⬜⬜⬜⬜🟩 ⬜⬜⬜⬜🟩 ⬜⬜⬜🟨🟩 🟩⬜⬜🟨⬜ 🟩🟩🟩🟩🟩 #hadejSlova #den1113 #krok5 Čas: 6min 37s
Nenávidím počítání 12s za řádky! Zbyňku, za tohle budeš mít v pekle své místo 😇😆
Nemůžete mi někdo ve středu v 18 vždycky zavolat, abych nezapomněla na středeční výzvu?🙈😆
Chtělo to o trochu víc štěstí...
Zasekl jsem se
Středeční výzva sucks
blbec k posrání.
vo chlup
To není možné, asi před hodinou jsem to slovo vzpomínal několikrát a teď mě tak potrápí!
pis on jú tú!
Bonus za umělecký dojem kde?
Všichni čurají.
Dneska to je ze starého webu výjimečně bez chyb. Asi páťulínek! 😁
jebat to.
Mrfly.
A přitom ho miluji.
Tak to teda ne
Všimli jste si, že čtvrtky tak nějak determinují týden? Dobrý čtvrtek = dobrý týden. No, tak tento to nebyl.
Co to jsou za slova totok? 💩
Lišák a lištičky. Dnešní den, 8.9.2024, budiž památným dnem!☺️
Tadleta AI
By mě nenapadlo, že dnešní slovo bude o řadových členech ANO 😂
Golem!
jsem pomalý šneček
Šmarjá, za tak dlouhý vedení by mi měli platit ti, co se cestou napojují
Ach ta nepozornost
Debil blbá stará jsem.
Krásný dárek k narozeninám 🎁
Zetor!
To je teda bl... totiž zajímavé slovo!
Tak můj případ to opravdu není 😳😜
dnes jsem byla u žubaže, to mě omlouvá
V nemoci jsem to z těch 4 žlutých neuměla hodně dlouho poskládat, tak to ke mně bylo milosrdné a nedalo mi to čas jen ty krásné 2 řádky!🤩
co k tomu říct, je to krásné!
L* a* b*
Přesmyčka pro beasta! 😁
Pičovina dnes fakt už
Ano, dnes vyhraju!
Hawk tuah!
Dnešní slovo je vokno!
Viva la revolución!
Borci hrajou na samé zelené! 🟩
A odteď se budu opravdu učit. Slibuju.
Dostal jsem z toho chuť na jahody 🍓
pfff
Zas na tři řádky a bleskově, nechci se vás dotknout, ale kdo z vás to má? 🫣
to fyzicky bolí ten druhý řádek
fuj
Byl to boj
Hezky pěkně!
Morie
Takhle to zapsat by mě v životě nenapadlo.
Ach jo
Tak jako já stihnu dát za 29 s o 2 řádky víc než Lucajda, ale jsem za ní, jo? Ts! 😝