Matouš 5:3-12 BKR Blahoslavení chudí duchem, nebo jejich jest království nebeské.
Pěkná slova, pěkná
Nafta, do čeho ji naleji?
Stále čekám
katastrofa
Jupí!😃😃
Daskabáty
A to by šlo 😁
Vidím, že dneska všichni uvažují stejně!
Nástěnkář
Říkám, že mám nejlepší počáteční slovo ever
Ej! Také jednoduché slovo! 😆
Příroda to umí hezky! 🌈
To bude divení 😁
Tyhlety Šmuclerovy hádanky! 🦷
Samé zelené, heč!
🦊🦊🦊
Nuda!
Haluz
To byla doba než to naskočilo 😱
Ale no jo 😁
To byla vyloženě výzva orlího drápu 🦅
Zde zapsal Nástěnkář
Zas tolik možností 🤦
téměř shoda v potrubí
Konečně jsem zas po dlouhé době celkem spokojená.
😍😍😍
Dnešní nápověda je: Kančí kýta! 🐗
To si děláte (_._) s takovým slovem, ne? 😁
Klasika, hodně možností, trefím se nakonec 😀
Tož... Co k tomu říct 🤔
Všechno je pičou ke zdi.
I čtvrtek může být krásný
Všechny krmim a sama pádluju😛
To slovo mi cizí není, ale ani ve snu by mě nenapadlo, že bude v tajence😁
Zabiju Damiana
Co, proč a jak - zelená fajfka ve výsledné tabulce??
Ano, dnes vyhraju!
Marnost nad marnost, nic než marnost (Šalamoun)
Tlupa
co si člověk sám nenachystá, to nemá
Pro mou chybu, zapisuji Tomáše zpětně. Staň se vůle Nástěnkáře.
Ujde to..
uzávěrka špatná
Kompletně zabržděno😳😜
Celou dobu na to slovo myslím, nechci ho dát, nakonec nic jiného nevymyslím a je to ono! -50 sekund prosím😄
Nastěnka
Blbý slovo
Ízy
😪
Nástěnkář je skvělý!
Vůle Nástěnkářova má s Vámi teda práce.😁
Tolik platných slov? No tvl!
Jen tak tak🤔
Zajímavé slovo 🫃
Zase zelené, heč!
No doprdele práce
Světu chybí lepší středeční slova 😁
Fuj!
Ty jsi tak šikovný. 🥰
Tadleta AI
Peklo
Měl jsem neuvěřitelné štěstí na výběr slov. A mám i estetické, heč! 💪
Dneska 🐌 tempem!
Trošku vylepšené skóre 😁
Vůbec mě to nenapadlo, jak kdybych žádné neměl. 🫠
Naprostý výbuch 😱
Já měl dneska vlčí mhu
Asi si dám kuře vindaloo
chjo
Mělo to být točit☝️
Celou dobu hádání jsem měla na mysli jen jedno slovo... BURÁK s Č na začátku🤣 pardon muselo to ven🤭
Árčík mě nedostal 😋
Zapsal Nástěnkář
🙄
To dneska bude 📉 dolů!
He, jmelí se vyplatilo!
Peníze. Spousta peněz pro tebe. 👍
K čemu mi sekyrka? K hovnu!
Postřeh!
Taková sprostosť!😱
Úplné '80
Zatracený překlepy
Všichni čurají.
No totok
Eee, dnes jsem to vzdala 😡
Damík mě zas pokousal. A ten Maliit mi kecá do rozložení v prohlížeči. Hajzlík jeden.
Na brambory **** pes!
Tyhlety americké středeční výzvy!
Hä?
Mohlo to být za 2-3 sekundy sakryš, kdybych to nenapsala blbě. Trošku mě to mrzí jakoby. Hodně! 😃
Tak až na treti pokus 🙈
Tri dni ma naháňali....
Který blbec to slovo vymyslel? 🤯
Nástěnkář je zmatkař, ale umí s tím žít.😊
Tak tu evidentně nemám 😀
Tohle slovo je mi úplně neznámé, protože se mě netýká, neasi!
Poznámky, poznámky, všem Vám rozdám poznámky!
No ty číčo!