Tak jsem schválně hrál pro Maurera na řádky, abych mu ukázal, že to taky umím! 😇
Vžum!
Dneska to je ze starého webu výjimečně bez chyb. Asi páťulínek! 😁
Nástěnkář
zbyňďa trucuje
†
Jene Studýnko, sereš mě! 😖 😋
No ty číčo!
Ahoj Klárko 😊
Některá slova jsou tak zřejmá, že je slozité na ně přijít.
jsem debil
Skoro by se mi chtělo říct: "jupiiii"😁, ale o kousíček to nevyšlo.🤷
skoro
Stále?🤭
Lalala-láá, lalala-láá
Zatím moje nejhorší hra. Kdo vybíral ta slova?! 👽️
Ty slova byla pěkně na hovno že?🤔
Dnes to na bednu nebude.🫠
5× žlutá neasi!
Tak jednoduchý a až na čtvrtý pokus... 🤦
tak jo
Na 2, Maurere, na 2! 😉
👨⚕️ > 🐦⬛
Počítejte třeba 3:30 nebo 4:30
Fakt jako kokotina na entou.
Kdo zas vybral slovo s tolika možnostmi? 😁
No konečně 🤣
Dva dvouřádkové výsledky v řadě, dostanu nějakou speciální medaili?🤩😆
Baví se 🐢 a 🐌
Jsem to ale kůň, takhle dlouho s 4 písmeny na předposledním řádku...🫠
👀😳
To je bída...
I přes proměnlivou geometrii lopatek to šlo dneska ztuha!
Pěkný obrázek mi vyšel 😁
Dneska kombinace nezvyklého slova, mnoha možností a extra pomalého netu. Ale dal jsem! 💪
Bylo to dlouhé! To jsem se na tom slově zapotil, doslova!
Dneska to je pěkně z ostra teda!
Na 4. řádku jsem nechtěně trefil blbé písmenko, bohužel platného slova 😁
Děkujeme za další zlepšováčky ❤️❤️
Mám tu vzkaz pro Zbyňďu: https://lustitele.chytrak.cz/ivar.php
Tak si tady hrajeme
To neexistuje😁
to slovo neexistuje, určitě ne v tom tvaru
Damiáne jsi boží!
Kdo si hraje, nezlobí.
Od desíti k pěti ☹️
Jsem si myslel, že to je japonská tréninková dýka, tak nic no
Vy jste hračička 😉 super!! ❤️
podpis Nástěnkář
To byla solidní haluz!
Jsem tatar 🙈🤣
Zas příliš možností, co naplat! 😢
Ten by mi ještě scházel.
Nástěnkář se vzbudil
Ex prezident USA by měl radost
Nešlo hádat jinak, bo jsem levák 😎
Pomalu, ale jistě.
🫠
🎼🎵🎶
yzyzyzyzyzyzyz krucinál
Tarzani vpřed!
😳🤭
No toto!
Grrr 🤬
No to jsem měl štěstí nakonec! 🍀
blbec
Nuda!
Ouuu, to bolí 🫢
Šach mat, vedu!♟️
Zetor!
Jedno slovo úplně k ničemu, jinak paráda! 💯
Tak to bylo hodně těsné...
Vím, že už jsem trapná, ale fakt to nedělám schválně 🙏
Jaj
To jako fakt?
Fotbal
Vyvěsil jsem bílý fábor 🏳️
Dnešní slovo jsem nejen uhádnul, ale i nakreslil 😆
Lečo léčí i na druhém řádku.
ááááá😍
„Však lépe v mylné naději sníti, před sebou čirou temnotu, nežli budoucnost odhaliti, strašlivou poznati jistotu!“ (K. J. Erben, Štědrý den, Kytice)
hanba mě fackuje
Pondělí, takže na π 😏
Zas tolik možností platných! Ale zase mám jen zelené, heč! 💪
Jelito
Úplně jsem vyhořel 🫤
Ale fujky!
Proč já? Proč zrovna já?
Lucerna je moje, Moje, MOJE☝️💪
Těsně vedle 🤦🙃
Na mě nečekaně rychlé 😀🤷
Cítím se úplně jako vrabčák! 🐦️
Nástěnkář zapsal
Jdu na sever, na sever a jdu na jih, na jih...
Hezké slovo!
Zas tolik možností...
Áledopr
Tssss...kdo to vymýšlel?🤦😁