Zas na tři řádky a bleskově, nechci se vás dotknout, ale kdo z vás to má? 🫣
ByCzech 🐂 @byczech
Děkujeme za další zlepšováčky ❤️❤️
🐱🐶Liška Bystrouška🦊☮️ @Liska_Bystrouska
Zas...á čokoláda! 🍫
ByCzech 🐂 @byczech
Kiš kiš. To mají někteří za ty hloupý řeči o žirafách.
Zu 🦒 @Zu
Sobý hnusec
Zu 🦒 @Zu
Skoro. Ještě to chtělo tak osm řádků a klaplo by to. Tyhle slova musí ladit nějakej nejazyk.
Luis @Luis
Jsi šikovný, Dami🦄
🦄LucieKpax🦄 @LucieKpax
Se vztyčenou hlavou jdu si pro lampičku🫠
🐱🐶Liška Bystrouška🦊☮️ @Liska_Bystrouska
To byla
ByCzech 🐂 @byczech
Kde mám ten wafer?
ByCzech 🐂 @byczech
Dnes přijel tatínek z polepšovny, ale zuby netrhal.
Zbyněk K. 🐓 @Ivar
v prdeli je tma
Luis @Luis
Milujte mě a množte mě!
Arch Angel Michael ✌️🇪🇺🇺🇦🇮🇱🇬🇪 @ArchAng03263505
To vám byl takový fičák a Lucajda to dala o 1 s a 1 řádek dřív. Ts!
ByCzech 🐂 @byczech
No konečně jsem dole. Už jsem byl celej stejskavej
Luis @Luis
Kdybych já tu školu nelajdal, kde já mohl bejt.
Zbyněk K. 🐓 @Ivar
To mi dalo zabrat, čumím na to na předposledním řádku a nevidím to
ByCzech 🐂 @byczech
Dalo mi to zabrat, to zas jako jo...🫢
Pat @Pat
Poeticky prší
Zu 🦒 @Zu
Na třetím jsem si už myslel, že to mám!
ByCzech 🐂 @byczech
Klepou se mi ruce😳
Pat @Pat
Sú já to ale kus polena 🤦
Pat @Pat
Ba ne, tady nápovědu nenajdeš 😋🖕
🐱🐶Liška Bystrouška🦊☮️ @Liska_Bystrouska
fujky
Luis @Luis
Samá zelená!!😁
Pat @Pat
Budu zpívat budu hrát, protože jsem kamarád.
Zbyněk K. 🐓 @Ivar
Je jí tisíc let.
𝔇𝔞𝔪𝔦𝔞𝔫 ☥ @damian
Včera jsem se na to...
Nedostudovany @studujicia
Pondělí
Zu 🦒 @Zu
3 s mi trvalo uvědomit si, že je to tak easy! 🤣
ByCzech 🐂 @byczech
Tak to se úplně nepovedlo 😜
Pat @Pat
A jéje🫢
Luis @Luis
Lámal jsem si hlavu, ale mám to na 2 řádky! 🏁
ByCzech 🐂 @byczech
Mám 🔱
ByCzech 🐂 @byczech
Nebylo zábavnější hrát podle KOKOT, KOKON, KOKOS?
Arch Angel Michael ✌️🇪🇺🇺🇦🇮🇱🇬🇪 @ArchAng03263505
ještě ne, ale brzo
Luis @Luis
Mám rychlý mozek, ale pomalé prsty. ☹️
Noční duha @NocniDuha
Nechápu, jak můžete neznat pražskou čtvrť!!!
Ludmila Bezdíčková @Lidapida
Nástěnkář. Na 1156. den to má Zbyňďa za 1 minutu 56 sekund. Neuvěřitelné.
Zbyněk K. 🐓 @Ivar
Dneska teda zajímavé slovo, chce tím někdo něco snad naznačit?
ByCzech 🐂 @byczech
Není to nejhorší 😀
Pat @Pat
Není nad to si říkat blbě písmenko, které mám dobře 😀
ByCzech 🐂 @byczech
úpe vo fous
Luis @Luis
Kompletně v rici!
Pat @Pat
Do rici!
Pat @Pat
Podvóóód
Zbyněk K. 🐓 @Ivar
Zasekl jsem se
𝔇𝔞𝔪𝔦𝔞𝔫 ☥ @damian
Takové jednoduché slovo a tak mě potrápilo...
ByCzech 🐂 @byczech
A to by šlo!😍😜
Pat @Pat
jsem debil
🐱🐶Liška Bystrouška🦊☮️ @Liska_Bystrouska
Žeby bedna🙀
🐱🐶Liška Bystrouška🦊☮️ @Liska_Bystrouska
Dělejte si děti. ☝️😁
Arch Angel Michael ✌️🇪🇺🇺🇦🇮🇱🇬🇪 @ArchAng03263505
nechci o tom mluvit
🐱🐶Liška Bystrouška🦊☮️ @Liska_Bystrouska
Guma zkurvená!👿
Luis @Luis
chjo
𝔇𝔞𝔪𝔦𝔞𝔫 ☥ @damian
Tvl, ještě že @lucieKPAX nahlásila (neexistující) chybu, jinak bych si nevšiml, že jsem ještě nehrál!
ByCzech 🐂 @byczech
Nebylo to už jednou?
ByCzech 🐂 @byczech
jako vždy. Za mě spokojenost.
Luis @Luis
Nenávidím počítání 12s za řádky! Zbyňku, za tohle budeš mít v pekle své místo 😇😆
🐱🐶Liška Bystrouška🦊☮️ @Liska_Bystrouska
No veď! Přesně to🤦
Pat @Pat
Střelba 🔫
ByCzech 🐂 @byczech
Zapsal Nástěnkář
Tomáš Parma @TomasParma
Tri dni ma naháňali....
Pat @Pat
Jak valentýnské! 😁
ByCzech 🐂 @byczech
Já měl dneska vlčí mhu
ByCzech 🐂 @byczech
No tvl.
Luis @Luis
To je ale zajímavé slovíčko!
ByCzech 🐂 @byczech
Inu....
Pat @Pat
Takovej zásek 😱🤦
Pat @Pat
Tak si tady hrajeme
𝔇𝔞𝔪𝔦𝔞𝔫 ☥ @damian
Škoda toho 4. řádku
ByCzech 🐂 @byczech
Tak snad to bude fungovat
𝔇𝔞𝔪𝔦𝔞𝔫 ☥ @damian
Co by za to děti v NDR daly!
ByCzech 🐂 @byczech
[censored] (prozrazena tajenka)
Vlasta von Hauptstraße @avozils
Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným
𝔇𝔞𝔪𝔦𝔞𝔫 ☥ @damian
No totok!
ByCzech 🐂 @byczech
Zitra ne v planu cmunda, tak se snazte!🙂
Pat @Pat
Marionetáááá.
Zbyněk K. 🐓 @Ivar
"Je těžké být debilem, protože konkurence je obrovská" Miroslav Horníček
🐱🐶Liška Bystrouška🦊☮️ @Liska_Bystrouska
Tyhlety díly do spalovacího motoru!
ByCzech 🐂 @byczech
S tímhle jednopísmenem do dvou oken jděte do píče. Ještě jednou a přestanu ten podvod hrát. Vole takhle si ze mně dělat prdel je silně nedůstojné. Mrdat dojebaná pravidla.
Luis @Luis
Zas příliš mnoho možností!
ByCzech 🐂 @byczech
Juch!
Zbyněk K. 🐓 @Ivar
Na třetím řádku jsem stála těch 6 min a za každou cenu jsem nechtěla obětovat další řádek a do toho přišel ByCzech s jeho skvělými "nápovědami", které vás zavedou ještě do větší prdele, než ve které jste🤣 nakonec pomocné slovo na 4. řádku padlo.