Byl to boj
tak tohle vám sem dám pro pobavení 🙈
Fuj!
Kde mám svou svatozář? 😇
Zase na 3️⃣ heč
Za to kolik jsem vymyslela platných možností dostanu nějaké body navíc?🤪
tak blízko...sedmý řádek schází nám
To je ale fikané slovo! 🥬
Infinitiv, infinitiv, infinitiv!
Wow 🎆
Nástěnkář zapsal
To vám byl takový fičák a Lucajda to dala o 1 s a 1 řádek dřív. Ts!
Bába!
"Je těžké být debilem, protože konkurence je obrovská" Miroslav Horníček
Na 2, Maurere, na 2! 😉
Žeby bedna🙀
3. řádek !
Těžké to dnes bolo, těžké.😁
nakonec jedno písmeno uvrhlo mne domů, do sklepení, kde už je jak koukám slušný mejdan.
De to.😏
Jsem slušný kluk, proto mi to tak trvalo!
Tudududů
Vzdala jsem to.🤷
hihi
Život je zábava.
Co to jsou za slova totok? 💩
Árčík mě nedostal 😋
I přes proměnlivou geometrii lopatek to šlo dneska ztuha!
Dneska to bylo jednoduché!
Bim bum bác
Kde mám ty vařečky?
Tak dneska jsem to zvorala totálně. 3× po sobě jsem dala stejnou koncovku,. která to nebyla, nevím proč... to se mi asi ještě po nemoci nezapl mozek😳
To miluju, když na posledním řádku mám ještě tolik možností 😁
Jen tak tak...
zase vedle heč
Pomalu, ale jistě, jsem se jí zbavila
Mám sfingu!
Rychlovka 😁😁
Na 4, heč!
Takové zbytečné chyby🤦. To bude tou cestovní horečkou 🫢
Nemám ho, tak to těžko zapsat.
Konečně jsem zas po dlouhé době celkem spokojená.
To jsou slova na Pikaču.
tak tak
Blue monday
Tak tudy ne, přátelé ☝️🤪
A to by šlo 😁
co si člověk sám nenachystá, to nemá
To jsou mi slova totok!
vo chlup
Kurva jedna.
:)
Ostraváci by měli radost
Takové nebezpečné věci!
Hezké ne?
Některá slova jsou tak zřejmá, že je slozité na ně přijít.
😐️😐️😐️
Jednou k večeru šel z herny mladý hráč
Grrr
Chjo
Už jsem myslela, že to nedám 😜
Maminko a tatínku koupíme si bedýnku.
To já jsem!
Mám rychlý mozek, ale pomalé prsty. ☹️
Skoro. Ještě to chtělo tak osm řádků a klaplo by to. Tyhle slova musí ladit nějakej nejazyk.
Fjů
Microsoft
Zkouška poslání přes starý formulář
Neseplo mi to
Juch!
Buďme vděčni zato, že existují blbci. Bez nich bychom nemohli vyniknout.
Zas tolik možností a to jsem se na konci rozhodoval pořád ze 2 možných!
Domove, domove ...
Supr slovo ☝️
Auvajs!
....., ..... ani hovno, a to se rýmuje 😀
Hrobníkovi z lopaty to je důvod zpívati.
A jéje🫢
Hmmmmhm
Včil se ukažte! 💪
Zkusím ti poslat nějakou kačku na kafe. Jestli mi to půjde stejně dobře jako hádání, tak se snad někdy dočkáš. 😂
no fujky.🫤
Inu dobrá... Dá sa 😀
Já blbec! 🙈
Vůlí Nástěnkáře, zapisuji z Bsky
Ticho
Vyhrál jsem. Děkuji
Klepou se mi ruce😳
Tak teď mě @loocajda nas...a! 🤣
Zapsal Nástěnkář
Těžké slovo...
Tak dneska mi to absolutně nemyslí 🫣😂
Celá já 😁
uch
😳
Muška
Jak jako nefunguje?
🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑
Tolik možností na poslední pokus jsem snad ještě neměl...