To jsou slova! Ha!
Ej! Také jednoduché slovo! 😆
Vždyť jdu až ve čtvrtek.
O fous!
Damian je nejlepší. ☝️
✨
Moje nervy🫣
Zatím moje nejhorší hra. Kdo vybíral ta slova?! 👽️
tak blízko...sedmý řádek schází nám
Jsem debil
Sekl jsem se
Nepotřebuju🤪
To miluju, když na posledním řádku mám ještě tolik možností 😁
Krátká poznámka. Poetická, pochopitelně.
Štastná 13
To byla ale blbost☝️
To čtvrté slovo bylo vyloženě to páté 🙈
Zapsal Nástěnkář
HadejSlova.cz den 1072. [6/6] ⬜⬜⬜⬜⬜ ⬜🟨🟨🟨⬜ ⬜🟨⬜⬜⬜ 🟩⬜🟩🟩🟩 🟩⬜🟩🟩🟩 🟩🟩🟩🟩🟩 #hadejSlova #den1072 #krok6 Čas: 1min 26s
Teď, v květnu?
zbyňďa trucuje
Kdo vybíral slova? Samozřejmě ten, kdo mě předběhl v pondělí a proto jsem nemohl dát já, mnohem lepší! 😁
🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑
Parma je nejlepší pečená na česneku!
zaživa
Masochisté až na pátý pokus.
Láska je slepá, ale sousedky nikdy!
Asi mi trefí! 😱😜
:)
Jupí!😃😃
To jsou teda asociace🤦😁
Jsem to ale kůň, takhle dlouho s 4 písmeny na předposledním řádku...🫠
Já su tak šťastné!
Zas tolik možností platných! Ale zase mám jen zelené, heč! 💪
byry
Já su takové kus telete 🫣
Já su strašný debil🫣🤦😳
Nástěnkář
Jsem se dočkal, slovo je moje jméno! 😁
Kdo je Árčí? 😛 A co to je banner? 🙈
By mě nenapadlo, že dneska hádáme žumpu! 😆
blbec blbá.🙄
Se smí dávát nápovědy do těch třech slov?! Aha!
Dneska by to šlo 😏
😀
Se mi podaří takový čas a nejsem první? Ts! 🤣
Taková škoda řádků 😱, kdyz to nesepne 😳
Jelito
🤕
No toto 🤨
Peníze, furt jenom peníze. Každý kdo to uhádl v řádu nižších desítek vteřin je mamonář!
Tvl na včerejší hru jsem zapomněl...
Jsi šikovný, Dami🦄
Zas...á čokoláda! 🍫
To je s dlouhým! Protestuju!
Tohle tu vlastně nedávno bylo!
1... 2... 3... hotovo
super slova :)
Tak snad to bude fungovat
jsem vůl jak Anděl.
Hned jsem si vzpomněl na Asterixe!
Mělo to být točit☝️
Pche.
Ach jo
Z vůle nástěnkáře Zbyněk zapsán do tabulek
Zkratka proklamovaného línání je proklínání.
Tohle slovo je mi úplně neznámé, protože se mě netýká, neasi!
Uhašeno! 🚒🔥🧯💦🚿
Už troubějí! 🎺
Odklepnul jsem to sekundu před Lucajdou a ona potvora začala o 2 s později
Ty možnosti...
Tak to je taky dobrý neduh
To jsem to ale zvojtil.
Střelba 🔫
Mrfly.
Viva la revolución!
Si nikdo včera nevšiml, že místo luceren byly žárovky. Nikdo se neptá proč, co a jak, ts!
To by mě zajímalo co je to zač
Dík
Mazec 🤯
He he
To jsou mi ale manýry, taková slova.
Metan, oktan, satan, hrtan...já se na to můžu......🙄
Jednou k večeru šel z herny mladý hráč
Nástěnkář zapsal
Tučňáci like it!
Chválím slova ☝️
Škoda toho druhého řádku!
🙈
To jsou blbá slova
Lampu sem!🏮
Tohle jsem už dal jen kombinací a pokus omyl
Všechny nás, kteří to nemají co druhý den na 3 sekundy, pomstím!🤣
Tak ten tam nebyl
Tippfehler! Mein Gott!🙄
Zvláštní kombinace písmen 🐌
dobře já 😆
No totok
Zase jsem to všechno domotal