Pfe
To by mě zajímalo co je to zač
ještě že tak !
To jste mi nemohli říct, že už je středa :-/
Mrfly.
Oddech
Takové zrádné slovo a ještě zrádnější to nakonec vzalo!
Nástěnkář zapsal
Nástěnkář je zmatkař, ale umí s tím žít.😊
Když to máš na jazyku a ne a ne to docvaknout...😱
Aero mouse - co je to?
🫣🤦
To jsou blbá slova
Jak jsem starej, tak jsem blbej. půllitr karibského Rumíšku mně omlouvá
upefpiči
Si nikdo včera nevšiml, že místo luceren byly žárovky. Nikdo se neptá proč, co a jak, ts!
Jak poetické, když jsem dnes zkoumal FVE :D
Pondělí
pfff
Zajímavé...
Guma zkurvená!👿
Dostal jsem z toho chuť na jahody 🍓
Tyhlety americké středeční výzvy!
Středeční výzva sucks
Tak to je nářez😅
Nejsem v tom.
zase mimo😅
D - děkuji.
tak tohle vám sem dám pro pobavení 🙈
Tohlecto příbuzenstvo 😭
Hulení se očividně přeceňuje! 🚬
Sopel pofičí do kapesníku, poslední hry absolutně nepoužitelný hrome!
Dneska kdo to uhodl rychle ten určitě několik má!
Až mi na to přijdou tak budu...
Ten Backspace ve Vivaldi pro návrat na předchozí stranu vymyslel kdo?!
Blbý slovo
s nápovědou 🫣
Celou dobu hádání jsem měla na mysli jen jedno slovo... BURÁK s Č na začátku🤣 pardon muselo to ven🤭
Kdo nemá splávné eLLLL je amatéLLLL
To není slovo!
Lucerna je moje, Moje, MOJE☝️💪
Sakra ten 4. řádek!
poslední hra a zrovna to skoro i vyjde.
Nástěnkář ... tadadapdap
Tahleta striktně vědecká řemesla! 🤔
Proč mi to tak trvalo? Protože ten stav neznám, no! 😈
Dneska to bylo jednoduché!
😘
"Lepší pivo v žaludku, než voda na plicích" Jára Cimrman
Frohe Weihnachten, haranti! 🎄🍀🤗
Hned jsem si vzpomněl na Asterixe!
Zas tolik možností platných!
Jupí!😃😃
Pozor! Pozor! Dneska by to šlo 😁
To já jsem! 😆
Hmmm tak zase nic 😭😁
Jdu si vyžehlit kilt!
Bída dneska... 🤣
~ň~
Fantasticka tabulka, jako obvykle
Jedná dvě, jedna dvě, trubka si jde pro tebe 😁
Štastná 13
Jen tak tak
Nu což 🫢
Nevím co to je, ale na třetí pokus dobrý 🤣
Vzdala jsem to.🤷
Milimetre schádzali! 🤦♂️
On jak je čtvrtek, tak mi nedošlo, že je středa.
Nástěnkář
😁
🙄
Hrobníkovi z lopaty to je důvod zpívati.
Diky, diky!
Semtam si taky ještě zahraji. Ještě musím vypilovat zobrazení v tabulkách.
✨
Tak to nejsem určitě 😜
příšerné slovo
Tohle se mi hodně nepovedlo 🙈
Jsem to tam nasypal jak Rambo!
Jsem zpět ☺️☺️
Parma je nejlepší pečená na česneku!
Cibulové kroužky
🤦
Ízy 😀
To byla vyloženě výzva orlího drápu 🦅
....., ..... ani hovno, a to se rýmuje 😀
Nešťourejte do bodování
Jsem slušný kluk, proto mi to tak trvalo!
Dneska slovo vyloženě pro vinaře! 🍷
Po druhém slově dneska výpadek...
o seKundu! o tisíc naNoseKund!
Banánek v čokoládě
Hä?
Tučňáci like it!
Nepotřebuju🤪
Pane jo!
Mám či nemám? 😀
Shody do nebe
Říkám, že mám nejlepší počáteční slovo ever
Tak pěkně to začalo 😱😳