Šach mat, vedu!♟️
Kompletně zabržděno😳😜
nešel mi odeslat 4. řádek 😤
Samé zelené, heč! Chci bonus!
Á šup do sklepa, do chládečku.
Je vidět, kdo na co myslí.
O jedno vedle bylo to pade na pade. Tak jindy no.
Incredible me!
Wow👍
Dneska jsem se obzvláště snažil. Marně.
Konečně jsem zas po dlouhé době celkem spokojená.
Mám 🔱
Tolik slov kurva znám a dvě z toho úpe zbytečně.
Tak co?
Mraky možností 👀
mimo
Ten žlutý čtverec je škoda
Už je srpen
Dnes naprosto bez chyby. Stála proti mně jen pravděpodobnost. 😎
Grrr 🤬
Hned jsem si vzpomněl na šalinu🚊
blbec blbá slepá🤨
Dobrá haluz!
Zase topím.
Komu se nelení, tomu se zelení 🟩
😪
Zapsán zpětně z vůle Nástěnkářovi
Takové pěkné slovo jsem měl na druhý řádek a nebylo to!
Když dospěla lenost k mozku, už je pozdě na rákosku. Jiří Žáček 😎
🎼🎵🎶
4 řádky za 44 vteřin. To se mi líbí 😁
Nejsem si jistá tím slovem 😇
Trvalo to extra dlouho, ale úspěch se dostavil 😌
Úplné '80
Cibulové kroužky
Komik mi šel mnohem líp… 🤷♂️
Jsem zpět ☺️☺️
Zapsán Nástěnkářem
To já jsem! 😆
Blbec tupá slepá blbá
V metru s rušením, co naplat 🚅
Ráda píšu poznámky
Tak jestli teď nebudu dávat slova na středu, tak nikdy! 😵
Do psí boudy
Žiši já su tupá 🤦🏻♀️😀
To je!
Takové jednoduché slovo a tak mě potrápilo...
Hm.
Dosilasilasilafamiredooo
Bylo to tam kujva!
Tvl na včerejší hru jsem zapomněl...
Ja mam pondeli!🤦♀️
A ty krabe!🤪
Morie
No konečně 🤣
Ajajaja
Nástěnkář
Za vše můžu já.
Hustyyyyy🤘
To jsou mi slova totok!
Aspoň hezká pyramida pyramid 🤓
Kdo vybíral ta slova, tvl?! 😁
To je furt něco ...🤦
Ještě na pátém jsem neměl ani jedno zelené, jen žluté!
katastrofa
Nekdo je tu pekny rypal😉
Vyvěsil jsem bílý fábor 🏳️
Frnk! ✈️
Celou dobu hádání jsem měla na mysli jen jedno slovo... BURÁK s Č na začátku🤣 pardon muselo to ven🤭
Pomalu, ale jistě.
Uf.
Dali by mi úvěr na povinné ručení?🤔
Budoucnost patří aluminiu!
Já ráda zpívám. Andulko, mé dítě...
Good job! A jak je to barevné 🤩
Těch možností...
Já chci medaili🥇Hezký den, Damí
Kde mám svou svatozář? 😇
Zase zelené, heč!
To jsem to ale zvojtil.
🙄
Proc? Proc mi zas nikdo nerekl, ze je streda??
Si nikdo včera nevšiml, že místo luceren byly žárovky. Nikdo se neptá proč, co a jak, ts!
Nejsem žádným prorokem.
Proč mi to tak trvalo? Protože ten stav neznám, no! 😈
Dneska mi to nemyslí
dva zbytečně
nic
ještě že tak !
Dneska je to pěkná mozaika.
tohle jako opravdu nešlo. Z toho co přišlo jsem se ani nenablížil.
A tak moc jsem si chtěla zkusit středeční výzvu. No bylo to silnější než já.
To by mě zajímalo co je to zač
Umírám 🙈
Bye, bye 👋
To je ale blbost hrát to takhle... Ovšem budiž, akceptuju
Těch mám
to byl zase výkon
Zapsal Nástěnkář
Naše životy jsou truchlivé jak pláč