🤯
Jaký mám hezký shluk zelených! Heč!
A tak moc jsem si chtěla zkusit středeční výzvu. No bylo to silnější než já.
Lucerna here👍
... venku sněžilo nad monstrancemi barů ...
slepoň slepá kurvaprdel
To je zas slovo
Lux Aeterna
Dnešní nápověda je: Kančí kýta! 🐗
A odteď se budu opravdu učit. Slibuju.
Sopel pofičí do kapesníku, poslední hry absolutně nepoužitelný hrome!
Neznám 😂
blbec k posrání.
Zase bez žlutých! 🟨🤩
Tak to je taky dobrý neduh
pfff
Práce šlechtí. ☝️
Život je neobratně sestavená hostina, při níž se netrpělivě čeká na předkrm, zatímco kolem přešla v tichu hlavní pečeně Franz Kafka
Nekdo je tu pekny rypal😉
šiš
Tony dostane za ucho! 😁
podpis Nástěnkář
🏇
bože, jsem tak blbej.😒
Co jsem to postavil? A zase bez žlutých, heč! 🟨
Pěkně chlupaté slovo
Nesmyslná a debilní slova si strčte do prdele
Krásné Vánoce luštíci!
?
Diky, diky!
Marionetáááá.
Mno, myslím si skromně, že jsem nevybrala ta nejhorší slova 😎
Bingo!
Hezká hra, skvělá slova na středu!
Škoda toho třetího řádku!
No teda, 4 žluté a teď to zkombinujte!
Dneska se po sobě většina opičí koukám😅 my co neopisujeme jdeme rovnou k cíli🤣
Opravdu blbý slovo
Sama zelená! 😀
Prý tak akorát...
Dva dvouřádkové výsledky v řadě, dostanu nějakou speciální medaili?🤩😆
Naprostý výbuch 😱
Proti takovým slovům protestuji!
Počkejte až vyhraju v pondělní hře, jaké dostanete slova na středu! 😈
Snaha byla 😁
Poznámka ve fialovém banneru.
Poznámka
Jak ve starém Řecku.
Dnešní slovo je dozajista KLIKA
Žádné pomocné ani neplatné slovo! tsss😝
říkala jsem, že mám hlad
No to byl nervák co je to za slovo a bylo to!
Hustyyyyy🤘
To jsou nekdy slova, vážně 🤪
Narozeninový čas🥰
Uf!
no comment
Vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
I přes proměnlivou geometrii lopatek to šlo dneska ztuha!
Tyhlety fyzikální věci...
Zas tady :-)
Zbyňku, pořád Tě vyhlížím! Opatruj se a vylez z nory! :)
Jsem se dočkal, slovo je moje jméno! 😁
Kde mám ten pekáč tvl?
Daskabáty
Všechny krmim a sama pádluju😛
Zas tolik validních možností...
Tak dneska me to bavilo!
Zabít, zabít, zabít, zabít, zabí*, zab**, za***, z****, *****
Tak dneska to nestačí ani na havrana.
To je tak, když umíte nejen hádat i se tím zároveň podepsat. Iniciála mého jména, heč!
A to by šlo 😁
Když je hodně možností, já je všechny vystřídám a dám to až na konec jako poslední možnost - klasika! 😂
L* a* b*
Tak tu evidentně nemám 😀
Kdo si hraje, nezlobí.
Trvalo to extra dlouho, ale úspěch se dostavil 😌
to je zase pitschovina.
Po tom 3 denním programovacím maratónu, jsem spokojen
Dnes mi to šlo vyloženě naproti.
😪😪😪
Mazec 🤯
Tvl, ještě že @lucieKPAX nahlásila (neexistující) chybu, jinak bych si nevšiml, že jsem ještě nehrál!
ale notáák co ten řádek navíc tam
Raději jsem neměla ten román, raději jsem neměla ho číst... snad ani list
Au
Možná to nebude stačit, ale já su spokojená. Io sono allegro 😁
Asi bych si měla dát voraz 🤦🏻♀️
Děkujeme za další zlepšováčky ❤️❤️
No toto!
Tak co, budu nad býčkem?🤩
Hanba mě fackuje!
Datel je šplhavec a má dva vratiprsty.
Nástěnkář
Dneska to jde
My co máme tu velkou slovní zásobu...
Jžš, to byla doba!🫣😳
Ízy
skoro