Tri dni ma naháňali....
Svině tabulky 🫠
ještě 2 týdny prázdnin
Tak dneska mi to dalo pořádně zabrat 😅
Makovice
SPOLU 💙🤣 - 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
Možná to nebude stačit, ale já su spokojená. Io sono allegro 😁
mimo
Cukrbliky
?
Tvl. Blbý slovo!
Ahoj Klárko 😊
Dneska to bylo přesně to slovo!
Dáme si šláftruňk?
R kurvaaa!
konečně tu nejsem sám. Vítejte!
Rychlovka 😁😁
Tarzani vpřed!
Vůbec mi to nemyslelo
😐️😐️😐️
Nástěnkář
Aero mouse - co je to?
Tak tohle byl teda podraz, Kocoure 😂😂😂
Tak to je taky dobrý neduh
Dneska dobrá slova pro koktaly 😋
TGACCRR
tak blízko.... 😫😅
Tak jako já stihnu dát za 29 s o 2 řádky víc než Lucajda, ale jsem za ní, jo? Ts! 😝
vo chlup
Noční Duha je rekordmanka 🥳🍀
chjo
Zas tolik možností platných!
Co to?
„Však lépe v mylné naději sníti, před sebou čirou temnotu, nežli budoucnost odhaliti, strašlivou poznati jistotu!“ (K. J. Erben, Štědrý den, Kytice)
Fakt jako kokotina na entou.
Taková slova zásadně odmítám.
Juchů! Dnes je to moje 😁
"Lepší pivo v žaludku, než voda na plicích" Jára Cimrman
Zapsal Nástěnkář
Myslím, že to není české slovo. 😂😂😂
Už je srpen
Eh...🤦
😱
hrozný sváteční slovo
hmm, sakra, tak to je vejprask.
Nou koment bastafidli.
Symetrie to je moje
O fous!
Všichni co to hrajem to tu máme!
Zatím moje nejhorší hra. Kdo vybíral ta slova?! 👽️
Nevím, neznám, nemám 🤭
Tvl🤨
Zase zelené, heč!
No tvl!🧐. Jsem zvědavá na mužskou část hráčů 😜
23s na 3 řádky a já budu čtvrtá? Jako fakt?
Ano, přehlídnul jsem to! 😁
Zajímavé...
Všechny krmim a sama pádluju😛
Stairway to hell 👹
to slovo neexistuje, určitě ne v tom tvaru
hanba mě fackuje
Larčo, pojď hodit svůj výsledek, Lucajda si stěžuje, že nějak moc často vyhrává! 😆
Že mi to ale trvalo. Zase...😅
Přijel rohlík - výmluva!
Tak to je zrada totok!
Tipuju, že dneska bude hodně prohraných.
To si děláte (_._) s takovým slovem, ne? 😁
jè
To je ale blbé slovo
To jsou ale blbé slova 😁
Tippfehler! Mein Gott!🙄
Shody do nebe
Semtam si taky ještě zahraji. Ještě musím vypilovat zobrazení v tabulkách.
Jela jsem podle slov na středu, ale začala slovem chaos😇
3 skoro stejné možnosti 🤦. Jen tak tak jsem trefila tu správnou.
A vůbec - druhý pokus o zapsání.
No toto! Máme rádi Česko 😁😱
Tvl to byl fičák!
Co na to říct....
Nechci fajfku! 😱
Ještě na konci jsem měla hromadu možností
Uff, to bylo vo fous😜
Ten je!😀
Na Havrana to stačí 😀
dnes jsem hádala od prvního slova a špatně mi tak
Teda Klárko, to jsou slova 😆
Nástěnkář zapsal
Na todlencto nějak nemám buňky. Nebo jazyk 😀
Bim bum bác
🫠
Ex prezident USA by měl radost
No konečně 🤣
To miluju, když na posledním řádku mám ještě tolik možností 😁
😍😍😍
Těsně vedle
Jsem se dočkal, slovo je moje jméno! 😁
Není nad to hádat v druhém řádku tak, že ty žluté jsou o5 žlutými, ale jinde 🤣