Můžu vám klidně říct, že srpen je boží.
Na mě nečekaně rychlé 😀🤷
dnes jsem byla u žubaže, to mě omlouvá
superfujky
De to.😏
To je tak když spěchám a chci to stihnout před fotbalem, fix.
tak zase jindy. Už jsem zase doma.
Když je hodně možností, já je všechny vystřídám a dám to až na konec jako poslední možnost - klasika! 😂
Všechno je pičou ke zdi.
Kompliment
to je zase pitschovina.
To jsou nekdy slova, vážně 🤪
Některé skvrny nejde vyčistit bez porušení podstaty látky. (Bohumil Hrabal)
Škoda toho čtvrtého řádku
dnes jsem hádala od prvního slova a špatně mi tak
Nuda!
téměř shoda v potrubí
Tak to nejsem určitě 😜
Mno, myslím si skromně, že jsem nevybrala ta nejhorší slova 😎
yessss!
Tudududů
Je jí tisíc let.
🤦🏻♀️
Dneska úplné zatmění! A přitom takové jednoduché slovo! 🌒
No prosím!
Ona je středa? Aha, tak nic...
🧟
🙈
Jedná dvě, jedna dvě, trubka si jde pro tebe 😁
Krocaní výzva!
To možu kdykoli. Ale ve hře?!🙄🤫
Not great, not terrible 🤷♂️
Vrrr
Klepou se mi ruce😳
Nástěnkář
Jsem první? Jsem!
Já to říkala! Nejlepší slova!
…věšák lze spravit.
Bludička láka na červené světýlko. Nenech se nalákat.
to sou móresy totok, ale není to poprvé, já mám na levárny pamatováka!
Oops
Poeticky prší
🦊🦊🦊
Doprkýnka 😖 tohle bylo moje oblíbené startovací slovo 😏
sakravůl🫢
Hmmmmhm
Ještě na konci jsem měl 2 validní možnosti! Ale aspoň to mám zas bez žlutých! 🟨🟩
Vazební člen?
Za to kolik jsem vymyslela platných možností dostanu nějaké body navíc?🤪
Tvl to byl fičák!
To zase byla ale bída😁
Kdo vybíral slova? 😫🔫
Kluci děkujeme za tu práci, kterou s tím máte jenom proto, abychom si mohli hrát.
Koho zajímá vlnka😜
Jó karavana.
Dnes naprosto bez chyby. Stála proti mně jen pravděpodobnost. 😎
Dnes je to prosté, až sprostě prosté prostě 😁
a já místo toho dal BĚLIT...
Hanba mě fackuje!
Ťuk, ťuk
Samozřejmě já musím přijít na slovo, které tam pasuje a není to ono! 😆
A je to!
Pozor! Pozor! Dneska by to šlo 😁
Důl, to je díra v zemi - to vám nikdo nemůže vzít. 🕳️
1... 2... 3... hotovo
Milujme mě a množme mě!
Život je zábava.
Furt si stojím na brzdě 🫢
Vyhrál jsem. Děkuji
nasrat!
Ouuu, to bolí 🫢
By mě nenapadlo, že dnešní slovo bude o řadových členech ANO 😂
To byla
Dnes to bylo kupodivu snadné.😎
Taková slova zásadně odmítám.
Tohle teda fakt jako opravdu vůbec nešlo.
To nebude dobrý. Zákožka.
Není nad to hádat v druhém řádku tak, že ty žluté jsou o5 žlutými, ale jinde 🤣
Z vůle nástěnkáře Zbyněk zapsán do tabulek
tohle by mě teda vůbec nenapadlo. Divím se, že vy to máte hned.
To jsou mi slova totok!
Ach jo
Tak to je zrada totok!
Zapsal Nástěnkář
Zas ty koně! 🏇
Dnes opravdu nemám slov!!!
Zdenda saje
Taková lumpárna!
Našel jsem chybu ve hře, heč
Arch - mrtvola 😤🤬
Bez pomocného mi to vůbec nezapalovalo 🔥
Hned jsem si vzpomněl na Asterixe!
Dneska to bude tlačenka o první místo!
Poslední dobou mám takovou smůůůůlu
Lucerna here👍
Bába!
Postřeh!
Debil slepá