Dědečku hříbečku, cos mi to udělal. 🍄
Nejhorší smrt je z vyděšení! 🦥
úpe mimo, úpe f píp
Klasika, mnoho možností, naštěstí to klaplo na poslední pokus - a jen se zelenýma, heč! 🥰
tfrrrchrr
Ještě na konci jsem měla hromadu možností
To byla ale blbost☝️
Kde mám ten pekáč tvl?
Nástěnkář zapsal
Testuju formulář na novém webu muhehehe
tak blízko.... 😫😅
Marionetáááá.
Nuuuuuda!!!!!😎
Úplný desert! 🏝️
To je!
To jako fakt?
Chybí mi tu instantní moudrosti.
Ahoj Klárko 😊
Včil se ukažte! 💪
To by mě fakt nenapadlo 🤷👀
Nástěnkář
Metan, oktan, satan, hrtan...já se na to můžu......🙄
Narozeninový čas🥰
Tak dneska to nestačí ani na havrana.
Neptejte se na předposlední slovo 🤪
No já su blbá, v tom stresu jsem to napsala nesprávně a ono to vzalo! Reklamace! 😃
Tak snad se mi to podařilo 😁
Hustyyyyy🤘
óóó to je nádhera!
Tohle teda fakt jako opravdu vůbec nešlo.
Dneska bude ze včerejší hry želví polívka. To není nápověda, opakuji to není nápověda! 🐢
Zadal
Lampu sem!🏮
Jestli tohle někdo uhodl pod minutu a šest pokusů, jistě podváděl.😎
Taková slova zásadně odmítám.
Když málo je dost.
Ale jo..
Pábitel pábí.
Zas tolik validních možností...
Láska je slepá, ale sousedky nikdy!
😜
Říkám, že mám nejlepší počáteční slovo ever
No, dnešní slovo mě nepotěšilo. Jdu si nalít něco k pití.
Bonus za umělecký dojem kde?
Zajímavé slovo! 🤐
Přesně vím, kde se stala chyba!
Přísahám, že jsem nepodváděl!
Zabiju Damiana
Tak jednoduchý a až na čtvrtý pokus... 🤦
Peklo
Zas tolik možností a to jsem se na konci rozhodoval pořád ze 2 možných!
hrozný sváteční slovo
A to by šlo!😍😜
neviděl jsem nic. A bylo to jednoduché.
Těch písmenek ze startovacích slov bylo až moc...
🏮jsem ještě neměla, snad mi ji nikdo nevyfoukne 😁
To slovo mi cizí není, ale ani ve snu by mě nenapadlo, že bude v tajence😁
Prázdniny!
Pondělí, zase ponděli
Pro mou chybu, zapisuji Tomáše zpětně. Staň se vůle Nástěnkáře.
Ízy 😀
Střelba 🔫
Odklepnul jsem to sekundu před Lucajdou a ona potvora začala o 2 s později
Zkratka proklamovaného línání je proklínání.
Podvóóód
To já mám, ne že ne!
Viva la revolución!
tak tak
Až mi bude zima!
Na třetí řádek, neasi!
Hned mám chuť na uzené!
Škoda toho pomalého spojení, mohlo to být minimálně o 50 % rychlejší! 🚅
zase mimo😅
Lucajdo, máš štěstí
3 s mi trvalo uvědomit si, že je to tak easy! 🤣
Eh...🤦
ja pierdole
Ostuda toto 🫣🫣😁
Dneska teda zajímavé slovo, chce tím někdo něco snad naznačit?
Nový týden, staré výsledky
Sama zelená! 😀
Nenávidím počítání 12s za řádky! Zbyňku, za tohle budeš mít v pekle své místo 😇😆
Dprč!😳
A to se na mě ještě mluvilo!
Nic mě nepadá🤩
ale to jsou nepěkná zlá slůvka toto
Je vidět, kdo na co myslí.
dnes jsem to prováhala
😘
😁
Ještě na konci jsem měl minimálně 3 možnosti, uf!
Inu dobrá... Dá sa 😀
Auvajs!
Jedno z nejblbějších slov vůbec.
Dami a Duha jsou jedničky🫶
Dneska vyloženě hra pro malé děti 👶
Mrfly.
Zapomněl jsem PIN, ale už ho vím.