Zajímavé...
Vůbec mě to nenapadlo, jak kdybych žádné neměl. 🫠
Úplné '80
Na třetí řádek, neasi!
Dami a Duha jsou jedničky🫶
LOL ten předposlední řádek!
Děkují🦄
Klasika, mnoho možností, naštěstí to klaplo na poslední pokus - a jen se zelenýma, heč! 🥰
co si člověk nenachystá sám, to nemá 😆
Jak prosté, milý Watsone 😷💉💊🩺🩻🏥
Tak můj případ to opravdu není 😳😜
Bože, já su ale osel🤦.
Ráda píšu poznámky
dobře já 😆
dnes jsem začala úplně náhodným slovem a vyplatilo se
A dneska se dohodneme, že nebudeme napovídat, jo?
Dneska by flastenci měli radost 😈
s nápovědou 🫣
"Je těžké být debilem, protože konkurence je obrovská" Miroslav Horníček
Co by za to děti v NDR daly!
Kill him.
Člověk, na nějž nadávají blbci, je hoden důvěry. (Jean Paul Sartre)
Podvóóód
No konečně jsem to uhádla 🤗🤗😁
Středeční výzvu jsem nehrál.
A pak nastal zlom
Mám to s vámi kříž.😎
To jsem dal po haluzi
Možná to nebude stačit, ale já su spokojená. Io sono allegro 😁
Žiši já su tupá 🤦🏻♀️😀
Pred jedenáctou se do ničeho nepouštět, jako bych to nevěděla 🤦🏻♀️
Tak to bylo hodně těsné...
Vrrr
Chválím slova ☝️
Ten by mi ještě scházel.
jejejej
Nastěnka
jsem debil
moje poznámky se nepromítají 📽️
Mám z toho úplně namožený kotník!
Pomalu, ale jistě.
Čím dál tím líp 🤦🏻♀️
Ne vše co dělá rachot v křoví u cesty se na ni skutečně objeví (africká moudrost) 🙂
?
konečně tu nejsem sám. Vítejte!
Tak aspoň tu lucernu, no...
Mlčím.
Pomalá jak slimák 🤦
jsem vůl jak Anděl.
Na počátku bylo Slovo
Zas tolik možností 🤦
Bye, bye 👋
Samé zelené, heč! Chci bonus!
Dneska to bylo fakt blbý slovo
Na to nekoukám
To není možné, asi před hodinou jsem to slovo vzpomínal několikrát a teď mě tak potrápí!
What a week, huh?
hnus
Teda Klárko, to jsou slova 😆
Dneska někteří hádají sebe! 😂
Fňuk 😓
Hned mám chuť na uzené!
A bez dívání 😝
Ale to je pěkné, tři jedničky!
Kozák košík komik. Shit.
tddm
Pýřit ani pídit to nebylo. 🤷♂️😤
To je ale debilní slovo 🤦
Nástěnkář
Kdybych já tu školu nelajdal, kde já mohl bejt.
Nevím co to je, ale na třetí pokus dobrý 🤣
V neděli takhle?
Želvička
ja pierdole
Některá slova jsou tak zřejmá, že je slozité na ně přijít.
Komu se nelení, tomu se zelení 🟩
Raději jsem neměla ten román, raději jsem neměla ho číst... snad ani list
Už jsem byl.
škoda
Ještě na pátém jsem neměl ani jedno zelené, jen žluté!
Fuj!
Kdo vybíral slova? Samozřejmě ten, kdo mě předběhl v pondělí a proto jsem nemohl dát já, mnohem lepší! 😁
Lampión☝️🏮
Už troubějí! 🎺
To byla haluz.😯 Jo a mám novou žaluz. 🙃
WTF Ségra
S omluvou, Nástěnkář 😮💨
Neseplo mi to
Takových možností
Zu - gratuluji. Vytrvej.
To se nemohli normálně vyčůrat?
mimo jako vždy.
Pokus číslo 2
Včil se ukažte! 💪
Hezky pěkně a je to na světě...
Damián a jeho poradní tým jsou šikulky❤️
chyběl mi řádek, odpor, zápor... už by to vyšlo :-)
Včera jsem vyhrál! Trvám na opakování ceremoniálu!
Aspoň hezká pyramida pyramid 🤓