Nástěnkář
😎
Bída dneska... 🤣
Sychravý podzim, trochu se zahřejeme!
Poznámky nám nějak chátrají...
Klepou se mi ruce😳
hrůza
Vždycky si při luštění přijdu, že vim úplný prd. 😃
Hezká výzva!
Jaxe mi tohle podařilo na třetím řádku?! 🤣
Po dnešku teda pěním fest!
jsem debil
Mohlo to být rychlejší, ale i tak... Juch!😁
Jedno z nejblbějších slov vůbec.
Úplný desert! 🏝️
😤😤😤
Výhra! 🍾
Škoda třetího řádku, ale to je o náhodě
Debil blbá stará jsem.
Hraji především na symetrii a design 😁
Úplně temno dneska! ⬛️
Stále?🤭
Kompletně zabržděno😳😜
Který blbec to slovo vymyslel? 🤯
To je teda bl... totiž zajímavé slovo!
A dneska se dohodneme, že nebudeme napovídat, jo?
😪
To je ale divná ryba
No tohle! Tolik možností!
Ještě na konci jsem měl minimálně 3 možnosti, uf!
Tak dnes to bylo přesně jedno z mých startovacích slov - takže sorry, za to fakt nemůžu...
Nemůžu se zbavit dojmu, že tu tohle slovo bylo tak měsíc zpátky.
My co máme tu velkou slovní zásobu...
Dnes ale nebyla 3 slova, nikde jsem si jich nevšimla .
🤣🤣🤣🤣🤣 nemůžu se přestat smát... vysvětlení toho, jak jsem k tomu došel je zde: https://twitter.com/drzyspratek/status/2003917400996303158 😁😁😁
De to.😏
🙃
Travička a schůdky
mezi kozy
hmm
Má paměť není dostatečně integrovaná. Čas je přibližný.
hnus
Slepá jsem 🙈
Škoda toho řádku navíc 🤷♀️
Miluju tyhlety novotvary! 😍
Gratulujme nástěnkáři! Vyhrál diamantovou ligu 😍👍
To je ale krásné české slovo.
No toto!
To čumím na drát
Kde mám brýle? 👓️
A bez dívání 😝
🦾
uzávěrka špatná
Dnes jsem vykadil jedno z největších hovínek mého života. Za co si zasloužíte pochvalu Vy?
🥳🎈🥳
bože, jsem tak blbej.😒
Čumím na to a nevidím to!
Podvóóód
Wow 🎆
Každý řádek dvakrát 🤦😡
Já su takové kus telete 🫣
Co, proč a jak - zelená fajfka ve výsledné tabulce??
moc možností. tahle by na řadu přišla časem taky.
WTF Ségra
Lepší než včera
Nebylo zábavnější hrát podle KOKOT, KOKON, KOKOS?
Slovo dne: pučmidrát
Správné je pořadí podle počtu řádků.
Tralala!
Však ona dojde 😏
Je totok možný? Nad čím já tak dumala....🤔😳
Tak snad to cinkne
Těch písmenek ze startovacích slov bylo až moc...
Dlouhá cesta...
Tak ale dneska mě to namíchlo! Víc k tomu nemám!😆
Tyhlety převraty za 11 dní! 😁
To bude zas v álejích nablito!
To byla
Vyhrál jsem. Děkuji
Zase zelené, heč!
Hezká hra, skvělá slova na středu!
Buďme vděčni zato, že existují blbci. Bez nich bychom nemohli vyniknout.
Může napomoct k výběru dárků 😆
Cokoliv poetického.
Našel jsem chybu ve hře, heč
No to jsem měl štěstí nakonec! 🍀
A vůbec - druhý pokus o zapsání.
No ty čííííčo! Masakrable
Tyhlety americké středeční výzvy!
To jsou mi slova totok!
to sou móresy totok, ale není to poprvé, já mám na levárny pamatováka!
Kurva jedna.
Ále sakradoprdele!🤣
🐌
Není důležité vyhrát, ale pocit je to dobrý.😁
co si člověk sám nenachystá, to nemá
Špatní lidé se rodí z těch, kteří si myslí, že jsou lepší; jen zřídkakdy však povstávají z těch, kteří jsou dobří.
Tri dni ma naháňali....
Hä?
To je ale debilní slovo 🤦