Skoro. Ještě to chtělo tak osm řádků a klaplo by to. Tyhle slova musí ladit nějakej nejazyk.
moc možností. tahle by na řadu přišla časem taky.
Eh, tolik možností....
Ohavné. Fašisti! Odmítám hádat taková slova. Utlačují mě.
Šach mat, vedu!♟️
Děkuju, Páťo. Všichni jste bombastičtí! 😘
Lux Aeterna
nechci o tom mluvit
Jak ve starém Řecku.
Infinitiv, infinitiv, infinitiv!
Dnešní slovo je skutečně děs!
Milujte mě a množte mě!
Zapsán z vůle Nástěnkáře
Vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Ehm
Ty 4 žluté tvl!
Já su tady nešťastnej a každýmu je to jedno.
Zabít, zabít, zabít, zabít, zabí*, zab**, za***, z****, *****
🙃
Dneska to je ze starého webu výjimečně bez chyb. Asi páťulínek! 😁
Jednou k večeru šel z herny mladý hráč
Tak můj případ to opravdu není 😳😜
Tak tak!
Asi je mi to slovo blízké
To se mně nikdy nemůže stát!🫢
Vrána pikle zlobí
Klasika, hodně možností, trefím se nakonec 😀
Damián je Bůh!
Jsem zpět ☺️☺️
Jak valentýnské! 😁
Uf!
Krátký kompliment 😇
Pche.
Tohle slovo mě sere furt
Zapsal Nástěnkář - Luštěnkář
L* a* b*
Děláš to báječně 😘😏
Zbyňku! 73,4!
Mlčte! 😃
Kdo vybíral slova? 😫🔫
debilní slovo
To je ale divná ryba
Jsem slušný kluk, proto mi to tak trvalo!
tak jo
No já su blbá, v tom stresu jsem to napsala nesprávně a ono to vzalo! Reklamace! 😃
Mám obrácený kurzor myši! 🖱️
s nápovědou 🫣
Neptejte se mě na předposlední slovo, děkuji! 🙈
Proč není pondělí?!
Bohůšu, čurák sa neříká. Vždyť ja vím.
Bylo to dlouhé! To jsem se na tom slově zapotil, doslova!
Tak to nejsem určitě 😜
Nepotřebuju🤪
Tak! A zítra jdu do kostela, abyste věděli! ⛪️
Čumím na to a nevidím to!
To bylo vo fous
Hezky taky dneska!
De to.😏
Pár jich znám
superfujky
Na 3, slušné 3️⃣
To co jsem tam chtěl dát to nebere!
Ale že to trvalo 🤦
Jsem se dočkal, slovo je moje jméno! 😁
Když to máš na jazyku a ne a ne to docvaknout...😱
😊
A to všechno jen díky mému báječnému čtvrtému slovu.
Cukrbliky
Chyba
Aspoň ten tvar zase super
Kde mám ten wafer?
Lampión☝️🏮
Kapky v dešti
Moje nervy☝️
Lišky hrají za tři, spíš za 3- a slova výzvy dávají na 4
Milujme mě a množme mě!
Komik mi šel mnohem líp… 🤷♂️
Dneska rychlovka, ale 2 řádky jsem si mohl ušetřit, nemusel jsem zkoušet všechny varianty 😁
Zdravim vsechny a dekuju za prijeti!☺️🫶🏼
Tak krásného Vylentýna!😄🩷
Ťuk, ťuk
Nástěnkář
Bože, tam bylo možností 🙈
Hraje kromě Ovečky a mě ještě někdo v A kategorii nebo tu máme jen samé B?
To jsem posral😬
3 s mi trvalo uvědomit si, že je to tak easy! 🤣
E=mc²
Dnešní (tj. 11. 5. 2024) ostružiny z LIDLu jsou naprosto luxusní. 💜👌
Vzdala jsem to.🤷
Masochisté až na pátý pokus.
😴
Co, proč a jak - zelená fajfka ve výsledné tabulce??
Tssss...kdo to vymýšlel?🤦😁
Ráda píšu poznámky
„Nedělej jinému, co Ti nemilo! Jedině – že by se mu to líbilo!“ S.J. Lec
No dopldele 😂
To je složitý se zapsat 🤦🏻
Finančák na vás!