Haluz
Tadleta AI
Na třetím jsem si už myslel, že to mám!
Super slova, že?🫢🤣
To se nemohli normálně vyčůrat?
Vrrr
Brum, brum,brum, brum - nejdemi to do kebule; brum,brum, brum, brum - nejde mi to na rozum.
Dneska by to šlo 😏
Kdo si hraje, nezlobí.
To jsou ale blbé slova 😁
na hovno fakuž.
Stop the count! 🛑
Nástěnkář
Nikdy jsem neměla 🤷
😡😡😡
Zásadně proti takovému slovu protestuji. Zásadně.
Pche! 😀😇🤣
Sadit tvl, sadit! 😱
Nemůžu se zbavit dojmu, že tu tohle slovo bylo tak měsíc zpátky.
Debil slepá
Zelená se, zelená...😁
Dali by mi úvěr na povinné ručení?🤔
Jaj
ništa
TGACCRR
Z hlav se setnou ty co přeční. Zato průměrní jsou věční. (Jiří Žáček)
To dalo zabrat
tfrrrchrr
Semtam si taky ještě zahraji. Ještě musím vypilovat zobrazení v tabulkách.
😤😤😤😤😤
Peklo
Larčo kde seš? Kachtík chce želvu! 😈
Nemohla jsem odolat :-)
Dneska kombinace nezvyklého slova, mnoha možností a extra pomalého netu. Ale dal jsem! 💪
Vůle Nástěnkářova má s Vámi teda práce.😁
Zapsán zpětně z vůle Nástěnkářovi
Jen tak tak, při tolika možnostech 🧐
divné slovo, divný příchod, škoda toho.
Kobra nebo korba, jedno z toho.
Středa twl 🙈
pfe
Zapomněl 🙈
Všechny nás, kteří to nemají co druhý den na 3 sekundy, pomstím!🤣
Středeční výzva sucks
Poslední dobou mám takovou smůůůůlu
Zas příliš možností, co naplat! 😢
Fííííííííí! 🌬️
🏮jsem ještě neměla, snad mi ji nikdo nevyfoukne 😁
Proč musím znát tolik slov na pět?
A zas nic🤦
Tony, Tony, Tony 😁
Damián a jeho poradní tým jsou šikulky❤️
Dneska prostě vylučovací metodou, protože to neznám!
Jejda.
nechci o tom mluvit
To nebude dobrý. Zákožka.
Tak tentokrat byla středeční slova naprosto vynikající.
Jen tak tak...
🏇
... půlnoc smrti hvězda mého obzoru ...
Lucerna je moje, Moje, MOJE☝️💪
Au
Domove, domove ...
Předpoklady, předpoklady, předpoklady
Příbuzný si nevybiráš...🧐
Vůbec mě to nenapadlo, jak kdybych žádné neměl. 🫠
Ale jen tak, na tajňačku.
A je to!
Je pondělí.
Dneska to je ze starého webu výjimečně bez chyb. Asi páťulínek! 😁
~ň~
není a nebude
jako obvykle
Uch.
Frekvenční analýza
Dnes ale nebyla 3 slova, nikde jsem si jich nevšimla .
Říkejte mi blesku! ⚡️
jako vždy. Jdu do sklepa kam patřím
Tvl na včerejší hru jsem zapomněl...
ech
Zapsal nástěnkář z Bsky
prdele práce!
Život je zábava.
To jsou slova na Pikaču.
Výborná čevená paprika, mňam.
Mazec 🤯
No totok!
Jak prosté, milý Watsone 😷💉💊🩺🩻🏥
Nástěnkář zapsal
Zas tolik možností 🤔
Poznámky nám nějak chátrají...
hnus
Damian je nejlepší. ☝️
Teda Klárko, to jsou slova 😆
Ja mam pondeli!🤦♀️
vo chlup
🙃
To je pěkný chyták!