A vůbec - druhý pokus o zapsání.
Myslím, že to není české slovo. 😂😂😂
Ono už je nové slovo na další den! Nějak brzo!!!
Tydlehty ovčí hry, totok! 🥩
Dobrá slova, Damiane.
Mám vás ráda a tak vám kreslím hezké obrázky!
🤦
yessss!
Hezké slovo, potrápilo!
🙃
Nástěnkář
Klidný střed tabulky je můj cíl!
jsem pomalý šneček
Věřte Lucí, Dami je hvězda 🌟 😎
Lucajdo, máš štěstí
Štěstí berou mnozí jako zaslouženou odměnu. A přitom měli jen štěstí.
Navrhuji Antonína rituálně obětovat.
Infinitiv, infinitiv, infinitiv!
Proč to nebere slovo BĚHNY? 🤔
To neexistuje😁
From hero, to zero 🤨
Úplné '80
Hezká výzva!
No konečně jsem dole. Už jsem byl celej stejskavej
Bye, bye 👋
Se vztyčenou hlavou jdu si pro lampičku🫠
Tydlecty termity 🐜
Pfe
Tarzani vpřed!
Proč není pondělí?!
Taková sprostosť!😱
Kohout z Bsky, vůlí Nástěnkáře zapsán.
Kozák košík komik. Shit.
To vám tak hnětu a najednou koukám a...
Tohle teda fakt jako opravdu vůbec nešlo.
Dáme si šláftruňk?
To já jsem! 😆
Středeční soutěž sucks (SSS)
Tvl🤨
to by odpovídalo.
Vidím to dneska na Uhlu
Taková škoda řádků 😱, kdyz to nesepne 😳
tak blízko...sedmý řádek schází nám
Noční Duha je rekordmanka 🥳🍀
Dneska by to šlo.
😀
hezky vedle😂
😏
😈
Nevim, jestli sem se nezapsala dvakrat. Taky jsem roztržitá.
Jsem první? Jsem!
Nemohu říct, že by se dnes zadařilo 😜
Pěkná slova :)
Hm
Jo, zapomněl jsem, že jsem to rozehrál.😁
jako vždy. Za mě spokojenost.
Těžké slovo...
Fakuš!
A to by šlo!😍😜
Není důležité vyhrát, ale pocit je to dobrý.😁
Nástěnkář zapsal
Tipuju, že dneska bude hodně prohraných.
Zabitá hra… 🤷♂️
Ten žlutý čtverec je škoda
VULPES PILUM MUTAT, NON MORGES
Akce - to je moje!
To jsem to ale zvojtil.
dnes to deset sekund vůbec nepsalo. Krám jeden elekritickej.🤨
😤
😊
😳
Dneska samé zelené 🥎
Už se to blíží
Dprč! Středa! 😱🤦
Ej! Také jednoduché slovo! 😆
Za vše můžu já.
Tak dnes to bylo hodně lehké 😎
Mám obrácený kurzor myši! 🖱️
Tohle bylo o fous
Dnes ale nebyla 3 slova, nikde jsem si jich nevšimla .
Drink a chipsy. Tvl 🤦🏻♀️
Děkuju, Páťo. Všichni jste bombastičtí! 😘
Tak co?
Zatracené zrzavé potvory! 🤣
Zajímavé
Nehraj, kdyz máš v krvi🙈
Damián a jeho poradní tým jsou šikulky❤️
Moje poznámky se skoro nikdy neobjevují :-(
Ohavné. Fašisti! Odmítám hádat taková slova. Utlačují mě.
Zadal
Demokraticky nesouhlasím.
Důležitá věc! Hlavně teď, když se lidi nudí! 😁
Proč mi to tak trvalo? Protože ten stav neznám, no! 😈
ništa
Asi si dám kuře vindaloo
Tak jsem se lekla toho prvního řádku, až jsem se komplet zasekla🤔😜
Bože, já su ale osel🤦.