Jsem si myslel, že to je japonská tréninková dýka, tak nic no
Chybí mi tu instantní moudrosti.
Na třetí řádek, neasi!
Zapomněl jsem PIN, ale už ho vím.
Slepá jsem 🙈
Jsem debil
Dnešní nápověda je: Kančí kýta! 🐗
Celá já 😁
mezi kozy
Je vidět, kdo na co myslí.
Amiane, Amiane, děkuji vám,svatý Damiáne!
Super slovo!
že já blbec tu výzvu přijala 🤪
Dva dvouřádkové výsledky v řadě, dostanu nějakou speciální medaili?🤩😆
🫣🤦
vo chlup
Myslím, že někoho roztrhnu😆
Finančák na vás!
Úplně jsem se na tom třetím řádku zastavil, než jsem na to přišel!
Myslela jsem, že tohle slovo už bylo 🤔
Hm
podpis Nástěnkář
To bylo o fous! 💈
Dělejte si děti. ☝️😁
Co to jako je, todlencto?🤦🤔
🪼
To zas byla jízda 🙈
Znám to, ale neslyšel a nepoužil jsem to tak dlouho, že v prvních vteřinách jsem si vůbec neuvědomil význam. 🫠
Sami sebe vaporizovat. Lákavá myšlenka.
Bylo to tam kujva!
To jako vážně 😳
Dědečku hříbečku, cos mi to udělal. 🍄
Zas tolik možností a to jsem se na konci rozhodoval pořád ze 2 možných!
Jsem tatar 🙈🤣
Si nikdo včera nevšiml, že místo luceren byly žárovky. Nikdo se neptá proč, co a jak, ts!
Tolik řádků... na každém jsem si myslel, že už to mám!
Myslím, že to není české slovo. 😂😂😂
Oslava šedesátin + hraní v tuto dobu=pomalé myšlení a ještě pomalejší prsty.😳
By mě nenapadlo, že dneska hádáme žumpu! 😆
Tak tu evidentně nemám 😀
Žádné pomocné ani neplatné slovo! tsss😝
byry
Trvalo to extra dlouho, ale úspěch se dostavil 😌
Vzdala jsem to.🤷
Cokoliv poetického.
Dnešní slovo si já spokuji s mužským rodem ☝️🤔
From hero, to zero 🤨
Čtverec tuctu je veletucet
Nástěnkář zapsal
Dnes naprosto bez chyby. Stála proti mně jen pravděpodobnost. 😎
Do arény s Tebou na koridu, oléé 😅
No ty číčo!
superfujky
Ostuda všech ostud
Fakuš!
Není žlutá jako zelená
Nástěnkář
Borci hrajou na samé zelené! 🟩
No toto 🤨
Brum, brum,brum, brum - nejdemi to do kebule; brum,brum, brum, brum - nejde mi to na rozum.
Plešouni jedni!
Pěkná slova :)
Člověk aby na to hádání potřeboval manuál 📖
Je to tam!
Dneska by flastenci měli radost 😈
Nástěnkář se vzbudil
Člověk se pořád učí něco nového, třeba cizí slova... 🎓️
Tohle jsem už dal jen kombinací a pokus omyl
Dneska by to šlo 😉
Zas tolik možností platných!
To jsem to ale zvojtil.
Díky
Damiáne, tohle je boží prostor pro luštitele! 😘
Ještě jednou děkuji 😘😁
Za vše můžu já.
23s na 3 řádky a já budu čtvrtá? Jako fakt?
Zas tolik možností 😱
No toto! Máme rádi Česko 😁😱
Asi bych měla chodit častěji a nespoléhat jen na školní obědy 😅
🇨🇿➕️
Ostraváci by měli radost
Po tom 3 denním programovacím maratónu, jsem spokojen
Tohle bylo o fous
První dva se nepočícou, že ne?😜
Chci jet na Island!😜
neskutečná náhoda todlecto
Tak to se úplně nepovedlo 🙄🤪
Dneska by to šlo 😏
Hmmm tak zase nic 😭😁
Kde mám svou svatozář? 😇
Žena má mít přednost.
no fujky.🫤
Těžká zimní bunda opraná a schovaná, takže ... zima skončila!
Těch možností...
We must all face the choice between what is right and what is easy.
😍😍😍
Hulení se očividně přeceňuje! 🚬
Nu což 🫢